Białe suknie, wianki i wspólna zabawa. Sławięcicka Kobieca Noc Świętojańska za nami!
W Nowym Clubie 2000 w Sławięcicach bawiło się prawie 100 uczestniczek na Kobiecej Nocy Świętojańskiej. Impreza w wyjątkowej, letniej atmosferze, nawiązującej do dawnych słowiańskich tradycji. Obowiązywały białe stroje, a głównym symbolem wieczoru były własnoręcznie plecione wianki.
Dzisiaj, 08:39