Cardio Sport MTB Race. W środę pierwsze amatorskie mistrzostwa gminy Kędzierzyn-Koźle

0

Ponad stu zawodników weźmie udział w pierwszych amatorskich mistrzostwach gminy Kędzierzyn-Koźle. Impreza odbędzie się w środę, 15 sierpnia na trasie przełajowej między Kłodnicą a Żabieńcem. W ramach imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Oli Kabut.

Organizatorami zawodów są Klub Sportowy Koziołek i firma Cardio Sport. Swój akces do udziału w pierwszych amatorskich mistrzostwach gminy Kędzierzyn-Koźle w kolarstwie górskim zgłosiło ponad stu zawodników.

Uczestnicy imprezy będą ścigali się na przełajowej trasie między Kłodnicą i Żabieńcem. Do wyboru są dwie kategorie: Hobby (zawodnicy mają do pokonania dwie pętle o długości 7 km jedna) i Pro (pięć pętli, łącznie 35 km do pokonania).

W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację i leczenie Oli Kabut (więcej o Oli: Ola Kabut z Kędzierzyna-Koźla już po operacji. Stan zdrowia dziewczynki znacznie się poprawił).

Zmagania w kategorii Hobby rozpoczną się o 15. Godzinę później na trasę wyruszą zawodnicy w kategorii Pro. Więcej informacji na temat zawodów na STRONIE.

Skomentuj