Całodobowa opieka, rehabilitacja, basen i SPA. Dom Seniora Paulinka zaprasza na pobyty długoterminowe i turnusy

3

Położony jest w pięknej lokalizacji. Tuż obok niego znajduje się wspaniały pałac, park, winnica i tężnia solankowa. O wyjątkowej ofercie pobytów i mieszkań dla starszych osób opowiada Ewa Godyla z Domu Seniora Paulinka.

– Do kogo skierowana jest oferta Domu Seniora Paulinka?

– Dom Seniora Paulinka powstał z myślą o zabezpieczeniu potrzeb osób starszych. Nasza oferta to pobyty krótkookresowe, na które klienci przyjeżdżają po operacjach, chorobach i wypadkach. Drugą grupą są osoby, które chciałyby zamieszkać na dłużej lub na stałe w naszym domu seniora, ponieważ z jakiegoś powodu potrzebują dodatkowego wsparcia lub całodobowej opieki. Oprócz tego można skorzystać z naszej oferty turnusów rehabilitacyjnych, gdzie wakacyjny pobyt wypoczynkowy łączymy z rehabilitacją.

– Jakie warunki czekają na Państwa gości?

– Do dyspozycji są mieszkania z aneksem kuchennym oraz pokoje. Wszystko jest urządzone nowocześnie, ale z uwzględnieniem wszelakich potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i wyposażone są w alarmowy system przywoławczy dający naszym gościom poczucie bezpieczeństwa. Mieszkania położone są na parterze, a pokoje znajdują się na pierwszym piętrze, na które można też wjechać windą.

– Na gości czeka też sporo atrakcji wokół obiektu?

– Chcemy zapewnić naszym domownikom wiele radości oraz jak najbardziej uatrakcyjnić i urozmaicić ich pobyt. Przy samym domu znajduje się ponad hektarowy park, w którym znajduje się tężnia solankowa, altanka grillowa, skwerek kwiatowy, mini zoo oraz winnica. Domownicy, jeśli chcą, mogą zajmować się także swoim ogrodem owocowo-warzywnym, w którym mogą uprawiać swój kawałek ziemi. Tuż obok znajduje się też piękny pałac oraz ogólnodostępna kaplica.

– Goście Domu Seniora Paulinka mogą bezpłatnie korzystać ze strefy SPA znajdującej się w pałacu w Pawłowicach?

– To między innymi wyróżnia naszą ofertę. Zaledwie kilka minut spaceru dzieli naszych mieszkańców od pałacu, w którym od poniedziałku do piątku mogą oni bezpłatnie korzystać z krytego basenu, jakuzzi, sauny fińskiej, sauny infrared oraz groty solnej.

– Zabezpieczacie też Państwo opiekę medyczną?

– Do dyspozycji naszych gości jest profesjonalna sala do ćwiczeń gdzie goście poddawani są rehabilitacji. Na terenie obiektu jest też gabinet masażu, gabinet lekarski a o naszych gości cały czas dba wykfalifikowany personel pielęgniarski.

– Centralnym punktem Domu Seniora Paulinka jest stołówka?

– Można powiedzieć, że to serce naszego domu. To miejsce nie tylko posiłków, ale głównie spotkań. To tutaj odbywają się seanse filmowe, występy teatralne, przyjęcia, wystawy, wernisaże, koncerty i wieczorki poetyckie. W pomieszczeniu znajdują się też stanowiska komputerowe oraz regały z książkami i prasą. Wszystko to dopełnia kominek, przy którym na wygodnych kanapach nasi seniorzy mogą się relaksować.

 

– Podobno mieszkańcy domu seniora chwalą sobie bardzo wyżywienie?

– Niewątpliwie dobra kuchnia to nasz duży atut. O smaczne i zdrowe posiłki dbają kucharze z Hotelu i Restauracji Pałac Pawłowice. Z kolei pieczywo oraz ciasta dostarczane są prosto z naszej Piekarni-Cukierni Godyla z Kujakowic Górnych. Oferujemy gościom to co sami uważamy za najlepsze, tak aby nasi domownicy będą mieli zapewniony pobyt na prawdziwie wysokim poziomie.

Dom Seniora Paulinka 
Pawłowice 60, Gorzów Śląski 
tel. 500 440 441
info@dompaulinka.pl
http://www.dompaulinka.pl/
https://www.facebook.com/Dom-Seniora-Paulinka-383312425736988/

Materiał promocyjny

3 KOMENTARZE

  1. wolę taką promocję, niż łamanie prawa poprzez wieszanie kowalskiego na słupach energetycznych i poroskiej na barierkach kolejowych

  2. dziś widziałem jak pracownicy wodociągów ściągali pisowskich kandydatów z płotu ich firmy, jako, że jestem PiSiorkiem, to nie wiem gdzie się poskarżyć ???

Skomentuj