Cała klasa poszła na kwarantannę. Koronawirus u uczennicy kędzierzyńskiego ogólniaka

9

Przez trzy dni w jednej z klas w II Liceum Ogólnokształcącym w Kędzierzynie-Koźlu zawieszone zostały zajęcia. U jednej z uczennic wykryto koronawirusa. Konieczna jest kwarantanna. To pierwsza taka sytuacja w naszym powiecie.

O wprowadzenie nauczania zdalnego w klasie drugiej do organu prowadzącego, którym jest powiat, wnioskowała szkoła w oparciu o opinię Sanepidu. Zajęcia zostały zawieszone od 15 do 18 września.

Zarażona uczennica nie chodzi do szkoły już od środy 9 września. Jeśli u żadnego z pozostałych uczniów nie pojawią się niepokojące objawy, klasa wróci do stacjonarnego trybu nauczania. Zajęcia w pozostałych klasach odbywają się normalnie.

9 KOMENTARZE

    • Na nasze, mieszkańców nieszczęście a dla władz miasta na szczęście sprawę benzenu przykrył koronawirus. Jak bezczelnym trzeba być, jakim chamem żeby w najcieplejsze noce jakie teraz występują wypuszczać benzen w atmosferę i truć nas, mieszkańców nocami. Wtedy, kiedy ludzie mają pootwierane okna, balkony wdychają tę truciznę nawet nie wiedząc. Władze miasta..phi potworzyły komisje, ba stanowisko nawet żeby się dowiedzieć , kto „odważył się” i co? Jakie są wyniki drodzy Państwo?

    • Ale mądrzy inaczej Ci powiedzą, tak musi być, muszą truć bo inaczej by ci zakłady pozamykali. Nie wspomnę o glifosacie w jedzeniu, polecam kazdemu sie zbadać, bedzie wiadome skąd tyle raków. Koronny wirus wszystkie inne choroby przykrył! Cud medycyny!

  1. Drodzy komentujący,
    Ponieważ w ostatnim czasie w dyskusjach wciąż pojawiają się wątki dotyczące posługiwania się nieswoimi nickami, informujemy, iż jest możliwość założenia konta w serwisie https://pl.gravatar.com/ w celu uzyskania indywidualnej miniaturki – później, przy zamieszczaniu komentarza, należy posługiwać się adresem e-mail użytym podczas rejestracji,
    Redakcja.

Skomentuj