Było w czym wybierać! Giełda dla mam i tatusiów tym razem w Hali „Śródmieście”

1

Wszystko, co potrzebne dla maluchów w jednym miejscu i co najważniejsze: w bardzo atrakcyjnych cenach. Giełda ubranek dziecięcych to bez wątpienia prawdziwy raj dla rodziców małych dzieci. Do wyszperania były m.in. czapki, szaliki, kurtki, sweterki, sukienki i przeróżne zabawki. 

W holu Hali „Śródmieście” ubrania i zabawki po swoich pociechach wystawiali rodzicie z Kędzierzyna-Koźla i okolic. Wśród wystawców były również lokalne projektantki, które sprzedawały zrobione przez siebie nowe komplety zimowych nakryć głowy, akcesoria do wózków i poduszek.

To już druga edycja giełdy dla dzieci organizowana w naszym mieście. Pierwsza odbyła się we wrześniu Domu Kultury „Koźle”. Tym razem wystawców pojawiło się więcej . Stoisk, jak i osób chętnych do kupowania ubrań dla swoich dzieci, było mnóstwo. Jak zdradza pomysłodawczyni inicjatywy Ewa Frank, zainteresowanie bardzo miło ją zaskoczyło.

– Mamy ponad 50 wystawców z Kędzierzyna- Koźla i okolic. Do ostatniej chwili kontaktowały się z nami nowe osoby chętne wystawić swoje ubranka. Niestety, liczba miejsc jest ograniczona i nie wszyscy mogli do nas dołączyć – mówi Ewa Frank.

Jak zapowiada pani Ewa, to nie koniec tego typu jarmarków, być może już nie długo zostanie zorganizowana giełda ubrań dla dorosłych.

1 KOMENTARZ

Skomentuj