Budują młodzieżówkę PiS. Michał Gniatkowski szefem w Kędzierzynie-Koźlu i Głubczycach

60
Michał Gniatkowski (z lewej) został przewodniczącym kół młodzieżówki PiS w powiatach kędzierzyńsko-kozielskim i głubczyckim.

Na Opolszczyźnie powstało Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości. W każdym z powiatów utworzono koło. Przewodniczącym w Kędzierzynie-Koźlu i Głubczycach został Michał Gniatkowski.

O powołaniu powiatowych kół młodzieżówki PiS poinformowała dzisiaj poseł Violetta Porowska, szefowa partii w regionie.

– Tak ogromna młodzieżówka PiS to wielkie osiągnięcie i dowód na to, że młodzi garną się do polityki, a najatrakcyjniejszą propozycją dla nich jest właśnie Prawo i Sprawiedliwość – przekazała Violetta Porowska.

Łącznie młodzieżówka PiS na Opolszczyźnie liczy obecnie 54 osoby i jak szacuje Violetta Porowska, jest jedną z  największych w kraju. Najważniejszym celem organizacji w najbliższych miesiącach będzie praca na rzecz kampanii prezydenckiej.

Michał Gniatkowski, rocznik 1992, jest m.in. trenerem młodzieżowych drużyn „Chemika”.

60 KOMENTARZE

 1. Nie pozostaje nic innego jak zyczyc wiekszej madrosci i prawdziwej pracy dla narodu, w przeciwienstwie do Waszych starszych kolegow. Mowie o wszystkich politykach.

 2. Super! Tylko w młodych nadzieja, że dokończą demontażu układów po Magdalence, Okrągłym stole i nocnej zmianie. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości.

 3. Brawo. Poważna partia musi mieć swoje struktury.
  A szczególnie wśród młodych ludzi. Trzeba ich uczulać na problemy normalnych obywateli.

    • Mogę się zgodzić z tym, że sympatycy różnych partii (w tym i PIS-u) mają różnie w mózgownicach ale PIS rządzi już drugą kadencję, więc może z Ich mózgownicami jest nie najgorzej.
     Zrozumieli jak działa demokracja i cynicznie to wykorzystują.
     Może pretensje trzeba mieć do dzisiejszej opozycji?

 4. Picuś glancuś, wygląda to na desant z Opola.
  Violka robisz na siłę propagandowe kuku-ryku.
  Nie obiecuj gruszek na wierzbie, bo wcześniej czy później para i tak pójdzie w gwizdek.
  Przydało, by się mniej balwochwalstwa i pychy, a więcej pokory i szacunku dla ludzi.
  Nie wszystko złoto co jaskrawo kolorowo się świeci.

 5. Zapisz dzieciaka na piłę do Chemika a tam albo Newada albo Sadło albo Gniatek. Jest w tym mieście jakaś propolska patriotyczna praworządna i demokratyczna drużyna?

 6. Nieudacznicy społeczni chcą się wybić i być „elytą”społeczną,ale to jest droga do wykluczenia społecznego,życzę”powodzenia”!

 7. ,,Synu, co ty umiesz robić? „”- spytał ojciec, bo przeczuwał, że jego dni są policzone.
  ,, W sumie to nic”- odrzekł młodzian.
  ,, Nie szkodzi- rzekł ojciec- przewidziałem i to. Zrobisz tak: na opolszczyźnie jest pewna partia, szuka takich jak ty. Pójdziesz tam i wstąpisz w jej szeregi. Praca w biurze, w cieple, ludzie czasem upierdliwi, ale się przyzwyczaisz. Dopóki nie zostaniesz posłem, korzystaj z mego spadku. Pamiętaj jednakże, że musisz się wyróżniać pewnymi cechami, nieznanymi zwykłemu beneficjentowi 500 +. Tylko tak, w twoim przypadku możesz dojść do jakichś pieniędzy, członkostwa w radzie nadzorczej, lub innej zaszczytnej funkcji. ”
  Sym podrapał się po nosie, wziął tobołek z prowiantem, talarami, starego kota i poszli szukać obecnie rekrutujących młodzież partii.

 8. To jest młodzież od bogatych i wpływowych rodziców, a nie zwykły Kowalski. Młodzi będą praktykować ogupianie narodu.

 9. Szkoda tych chłopców , jeszcze nie wiedzą że całe życie będą się wstydzili za błędy z młodości i PIS…..kolejne czopki ,które bedą wchodzić w d….. dla bezmyślnej kariery nie myśląc o konsekwencjach dla POLSKI…mam też nadzieję że według patriotycznych poglądów ich wodza oddadzą paszporty i podpiszą zobowiązanie że nigdy nie wyjadą z tego kraju..Będą tylko tutaj pracować , wypoczywać i żyć tak aby jakakolwiek złotówka nie opuściła naszych granic do tego złego zachodu..będą jako 100 % patrioci używać w życiu codziennym krajowych produktów od żywności , ubrań , telefonów do samochodów…Chłopcy gdzie byli wasi rodzicie skoro PISowskie poglądy was zauroczyły.? Pamiętajcie, że od tej chwili każdy ruch jaki wykonacie będzie kiedyś wspomniany więc pilnujcie się hipokryci…Żenada.

  • Dużo wody w Odrze musi jeszcze upłynąć aby słowo patriotyzm nie było postrzegane pejoratywnie.
   „Polskość to nienormalność” – Donald Tusk.
   A Anglicy od wczoraj są znowu panami w swojej ojczyźnie.
   Życzę wszystkim, którym się chce być patriotą, wytrwałości. A reszta niech się pieni i na drzewo.

 10. Wszystko byłoby ok, gdyby przy nich nie lansowała się ta pani. Tu nie chodzi przecież o tych młodych ludzi, ale tylko i wyłącznie o interes nożycorękiej. Puste słowa, frazesy i nieszczere uśmiechy, to jej domena. Pustosłowie, a nie działanie. Komu, prócz „rodzinki” pomogłaś znaleźć kobieto pracę? Ci co ją znają dawno już przejrzeli na oczy. Pycha kroczy przed upadkiem!!!

 11. Tak jest, zarówno elity jak i złodziei trzeba wychowywać od małego aby wiedzieli gdzie i komu można zaufać o kogo oskubać aby jedyna słuszna i sprawiedliwa partia żyła w dostatku w przeciwieństwie do zwykłych obywateli.

 12. Viola. Zawsze byłam za tobą, wierzyłam że coś zmienimy. Teraz widzę że drogą którą idziemy jest drogą w przepaść. Nepotyzm osiąga poziom który przeraża. Nie akceptuje tego o czym wielokrotnie o tym mówiliśmy. Praca dla swoich w spółkach skarbu psnstwa. Mówię Nie. Nie znam się, nie umiem nic ale jestem z PIS jest przepustką do kariery. Skończymy jak PO a szliśmy z innymi hasłami. Teraz widać że to były tylko hasła a nie o taką Polskę walczyłam.

 13. Brawo, brawo tak trzymać nasi górą, SP przewodnią siłą w województwie opolskim. Pani poseł robi dobrą robotę i PiS marginalizuje. Tylko tak dalej, a będzie dobrze. Wadzisz, Sadło, oraz Cyklop z Ulką dopilnują co trzeba.

 14. Młodzi Demokraci (PO) mogą istnieć i nikt im w głowach nie miesza.
  Młodzieżówka Wiosna (Biedronia) też ma członków.
  Federacja Młodych Socjaldemokratów (SLD) podtrzymuje czerwoną tradycję ZSMP.
  KORWiN też się nie miga i ma swoją młodzieżówkę (Sekcja Młodzieżowa).
  Forum Młodych Ludowców (PSL), to dawne ZMW.
  Ale młodzieżówka PiS jest nie do przyjęcia i nie do ogarnięcia. A może co niektórzy POwinni POmyśleć o leczeniu psychiatrycznym?

    • Jaka szkoda, że kolejka przepadła. Zapraszam normalnym trybem za 95 dni. Tak nam PiS zorganizował szybkość dostępu do lekarza, jaka szkoda.

 15. w dzieciństwie mamusie karmiły ich butelką, a teraz maja atawistyczny uraz, to by wiele tłumaczyło …

  dlaczego nie ma tam dziewczyn, ponoć pis tak wiele mówił o parytetach, ach nie nie to lewica mówiła, na prawicy kobiety mogą się spełniać 3xK (Kinder, Kueche, Kirche)…

 16. Z jedną malutką różnicą, tam nie ma nie młodzieńców z PiS-u. Na fotografii widać działaczy z Solidarnej Polski.

 17. ZAK jest firmą Skarbu Państwa i zawsze politycy z aktualnie rządzącej partii będą ją wykorzystywać. Czy to wczoraj PO czy dzisiaj PIS.
  Trzeba, jak powiedział JKM, zabrać im koryto a nie zmieniać przy nim świnie.
  Dlaczego politycy nie dostają stanowisk w firmach na terenie Blachowni czy w ABergerze lub Brentagu ?
  Bo to są firmy PRYWATNE !!!

 18. Jeśli to prawda, to jest to skandal. Panie prezesie Kaczyński, czy docierają do pana te kompromitujące PiS informacje? Może już najwyższy czas, aby ktoś o tym doniósł na Nowogrodzką? Państwo w państwie? Nepotyzm i kumoterstwo w najczystszej postaci? Jak tak można? Przecież to szkodzi wizerunkowi partii i wszystkich sympatyków PiS, nie tylko w K-K. Podobno w K-K już mają rozłam z jej powodu? Szlag trafia na sam jej widok, a jeszcze jak sztucznie wyszczerzy kły… Pycha pcha do upadku. Niedługo chyba pęknie.

Skomentuj