Budowlańcy na rondzie Milenijnym. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu

12

Przez najbliższe dwa tygodnie zmotoryzowani powinni zachować szczególną uwagę w okolicy ronda Milenijnego, gdzie trwają roboty budowlane.

Prace są prowadzone na zlecenie opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

– Roboty polegają na rozbiórce nasypu wyspy centralnej ronda w zakresie rozbiórki zabruku z elementów betonowych. Szacujemy, że potrwają około dwóch tygodni – informuje Agata Andruszewska z opolskiego oddziału GDDKiA.

Jak informuje zarządca drogi, na czas prowadzenia robót mogą występować utrudnienia w ruchu. Czasowo prowadzony może być ruch wahadłowy.

12 KOMENTARZE

  1. Rondo, most, drugi most… Może jeszcze rozkopać skrzyżowanie kolo policji w Koźlu. Czuje niedosyt. zbyt płynny ruch. Za mało naraz remontujecie….

  2. Do ujapana czy w tym miescie lub wiosce jak kto woli ktos nad tym panuje? Ludzie zbierzmy sie i zablokujmy to rondo w godz szczytu w ramach protestu przeciwko glupocie.

  3. W połączeniu z remontem mostu na Wyspiańskiego, szykuje się dwutygodniowy paraliż obwodnicy, który już się zaczął wahadłem na wyspie w Koźlu

  4. Bardzo sprawnie idzie budowa tej obwodnicy,oby utrzymali to swoje szybkie tempo pracy,bardzo dobra firma budowlana to daje gwarancję dotrzymania terminu zakończenia prac przy obwodnicy.Tak trzymać panowie drogowcy!

  5. No całkiem zamknijcie Kłodnice, w Kozlu most, w kentaki rondo, co będą na nim słupy estakady stawiać? Brawo miasto niemożności.

Skomentuj