Brygida Kolenda-Łabuś żegna się z Czystym Regionem. Nową przewodniczącą Karina Kacperczyk

6
Karina Kacperczyk, nowa przewodnicząca Czystego Regionu i żegnająca się ze związkiem Brygida Kolenda-Łabuś.

Zmiana na stanowisku przewodniczącej Międzygminnego Związku Czysty Region. Brygida Kolenda-Łabuś przekazała pałeczkę Karinie Kacperczyk.

Brygida Kolenda-Łabuś, wcześniej długoletnia wiceprezydent Kędzierzyna-Koźla, kierowała Czystym Regionem od 2018 roku. Od jakiegoś już czasu mówiło się, że zamierza zrezygnować ze stanowiska, co miało miejsce w ostatnim czasie. Nową przewodniczącą jednogłośnie wybrano Karinę Kacperczyk, która dotąd w Czystym Regionie pracowała na stanowisku głównego specjalisty ds. strategii i analiz ekonomicznych. Wcześniej natomiast była dyrektorem oddziału banku BNP Paribas w Kędzierzynie-Koźlu.

Czysty Region jest związkiem samorządowym. Odbiera i przetwarza odpady mieszkańców Kędzierzyna-Koźla i wielu sąsiednich gmin.

6 KOMENTARZE

  1. Hmmmmm ? Może będzie też jakaś obniżka opłat za wywóz śmieci?? ?

    Chociaż może być też i tak, że będzie CAŁKIEM odwrotnie ?
    Bo jakoś w naszym miasteczku NIEmożliwości – WSZYSTKO jest możliwe ?

    NAWET coś, co wydaje się i bywa że jest NIEMOŻLIWE ?

  2. Nie wiem o co chodzi, ale od kiedy jak ktoś jest dobry to odchodzi z funkcji dyrektora banku????? Dostaje pewnie po znajomości fuchę w śmiesznym regionie, a później szybki awans!!!! Już widzę te kompetencje i śmierdzi mi to podwyżką bo tylko tak u nas działają bankowcy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj