Brutalnie udusił 29-latkę, a ciało schował w skrzyni pod łóżkiem. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo zatrzymany

10

Wracamy do sprawy śmierci 29-latki, której ciało znaleziono w jednym z mieszkań na terenie miasta we wtorek, 22 marca. Przyczyną śmierci okazało się być uduszenie.

Dramatyczne zdarzenia rozegrały się we wtorek, 22 marca 2022 roku w bloku przy ulicy Władysława Łokietka na osiedlu Piastów. Służby ratunkowe zostały wezwane przez rodzinę, która nie miała kontaktu z 29-latką.

Na miejscu zjawiła się policja oraz straż pożarna. Mieszkanie było zamknięte. Strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego otworzyli drzwi do lokalu. Wewnątrz ujawniono ciało kobiety. Zwłoki zostały schowane w skrzyni pod łóżkiem.

– We wtorek 22 marca w godzinach porannych w mieszkaniu przy ulicy Władysława Łokietka na osiedlu Piastów, ujawniono ciało 29-letniej kobiety. To rodzina zawiadomiła służby. Oględziny i sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci było gwałtowne uduszenie – mówi Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu prokurator Stanisław Bar

Podejrzanym okazał się być partner 29-latki. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany i przesłuchany. Nie przyznał się do zbrodni. Wczoraj usłyszał zarzut zabójstwa, za który grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Prokuratura złożyła wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

10 KOMENTARZE

  1. Dla tego mordercy tylko…szubienica ale Nie można mu zrobić kuku,gdyż musi żyć na Nasze konto,nas podatników,długo i czekając na ew.amnestię.Czuwaj!

  2. 29 lat, młodość, piękno, miłość, życie i wiele doświadczeń czeka na człowieka…

    żal… został tylko żal

  3. Skoro się nie przyznał do zbrodni to stosuje się zasadę domniemania niewinności. A tytuł artykułu sugeruje (przesądza), że to ten mężczyzna jest sprawcą.
    Droga Redakcjo, trochę profesjonalizmu.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj