Brutalnie pobił kobietę. Awantura w mieszkaniu zakończona interwencją znacznych sił policji

19

Kilka patroli policji, straż pożarna i pogotowie ratunkowe interweniowało w wieżowcu przy ulicy Pionierów. W mieszkaniu doszło do awantury.

W niedzielę po godz. 22 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o awanturze w jednym z bloków przy ulicy Pionierów w Śródmieściu. Policjanci potwierdzili treść zgłoszenia. W mieszkaniu znajdował się agresywny mężczyzna, który brutalnie pobił przebywającą z nim kobietę.

Do pomocy wezwano straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Istniała obawa, że agresor targnie się na własne życie. Wobec mężczyzny, policjanci byli zmuszeni użyć środków przymusu bezpośredniego, następnie doprowadzono go do radiowozu. Kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

19 KOMENTARZE

 1. Nie no, przecież my jesteśmy krajem chrześcijańskim, u nas niepotrzebna jest jakaś konwencja Stambulska (antyprzemocowa)…

  • W naszym chrześcijańskim kraju największe burdy w domach i na ulicach wszczynają ci, którzy odpiłowali się od Dekalogu.

 2. Lepiej by było dla policji abyście tego nie opisywali. Taki wstyd!!! A co? To już jeden czy nawet dwa patrole nie umieją sobie poradzić ze spacyfikowaniem gościa? Czy zapomnieli do czego służą pałki? Gość powinien przez tydzień mieć problem żeby na pupie usiąść a nie, lepiej angażować wszystkie służby a skończy się samobójstwem rozszerzonym. Sami kusicie los swoim zachowaniem.

 3. Pewnie to jedna z kobiet, kiedy po związaniu się lub ślubie z taką człowiek stwierdza swą życiową pomyłkę.

 4. W tym rejonie głównie mieszkają elementy, co to śluby mają na kartę rowerową 😕
  ZAZWYCZAJ głównie wyznawcy i wielbiciele TVN, Gadzinówki Wyborczej oraz elektorat PeŁo. 😆

  Dlatego tam najczęściej – jakoś tak „przypadkowo” – co rusz, interweniuje policja i różne służby ratunkowe 😎

  • Reasumując odpowiedzi na moje retoryczne pytanie, można wywnioskować, że bić kobietę w ogóle to można, byle nie bić brutalnie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj