„Brak parlamentarzysty z Kędzierzyna-Koźla jest porażką”. Michał Nowak gościem Studia KK24.pl

28

Michał Nowak, radny miejski Platformy Obywatelskiej, a zarazem szef lokalnych struktur tego ugrupowania w Kędzierzynie-Koźlu, komentuje wynik wyborów parlamentarnych. Przyznaje przy tym, iż fakt, że mandatu nie uzyskał żaden z kędzierzyńskich kandydatów, uważa za porażkę. Wideo:

28 KOMENTARZE

  • Rozumiem, że fotki Chrzanowskiego z całą świtą kaczki stała się źródłem porażki tego zasłużonego dla Kędzierzyna-Koźla obywatela. Kaczka wtopiła w stolicy, więc sądzę, że już wysłałeś sms, albo komentarz aby się zdymisjonowała. Standardy pis, to lubię.

   • @jakoszczak kup sobie maść pewnie wiesz jaką, co do standardów to POgadaj sobie z Neumannem i Gawłowskim, zarzuty prokuratorskie, jeden nadal posłem, a drugi senatorem, to są wasze „standardy” pełowskie ….

  • Ogladam wywiad z Panem Nowakiem w KK24,a pod spodem reklama GODYLA NOWY PUNKT SPRZEDAZY. Rece opadaja.
   Na poczatku kampani dzialacze z PO i Pan Godyla zrobili sobie konferenje w Kedzierzynie.Calkiem przypadkiem (ha,ha!)w tyle mozna dostrzec nowo otwarta placowke Pana Godyli.
   Haslem wyborczym Pana Godyli jest:ZDOBYCIE WIEKRZOSCI W SENACIE.
   Gratulujemy takiego Senatora z powiatu oleskiego.Jalie lokalne struktury PO z K.Kozla,to itaki Senator.
   Powodzenia

 1. I bardzo dobrze, że nie mamy posła czy senatora z naszego miasta (powiatu). Nauczy to może miejscowych decydentów pokory i szacunku do przeciwników politycznych.
  Przecież ostatnia kampania wyborcza była jedną wielką bitwą przeciw PiS, a jej efekt, to senator z Olesna (już drugi kandydat z tamtego regionu).

  • Porażką? Czyją? Mieszkamy w mieście gdzie jest około 55 tyś. mieszkańców. Ludzie się znają, wiedzą kto jest kim. 3 osoby z KK startowały A.C. gość który tak naprawdę nie interesuje sie polityką, robi co mu każą i dba przede wszystkim o własny interes. Poza jednym występem, kilkoma plakatami i wiecem z marszałkiem pod pomnikiem jego wysiłek wyborczy dobiegł do konca, a pozatym chlopa znają z azotow, ludziom krwii napsuł jak mało kto. Arogant który ma zawsze rację, ale co można powiedzieć o gościu który , pokazuje co to nie on z pozycji zajmowanego stanowiska. A odkąd exsenator przestał być senatorem Andrej dziwnie zmalal. Boguś chciał za bardzo stać sie senatorem, otoczył sie niewłaściwymi personami, nie podoba mi sie promocja takich osób jak Niewadzacy, a jak pan nie wie nic o gosciu to proszę zapytać syna, to mniej wiecej jego pokolenie, to może sie pan dowie co to za typ, były kibol , no ale dzisiaj krawat i marynarka, to nie poprawi wizerunku bo to wciąż małe miasto. Robert też cieńki, w moim odczuciu wyniosły typ. Nie glosowalem na żadnego z tych kandydatów bo wiedza jaką mam na ich temat dyskwalifikuje ich w moich oczach,wole oddać głos na kogoś spoza tego układu, niż mam patrzeć jak własne interesy , matactwa kręcone są pod moim nosem, a Panowie śmieją się za plecami wyborców kręcąc lody. A porażką to można nazwać nic nierobienie w sprawie pikow benzenu, albo zastopowaniem inwestycji w porcie.

 2. Ciekawe, że w całym Kedzierzynie
  nie ma kogo wybierac.
  To jest chyba jasne dlaczego nie mamy posla. Teraz będą pomstować, że frekfencja słaba i tp i td

 3. Nie głosowałem na Pana Węgrzyna bo to beznadziejny kandydat i czułem że kwestie miasta są dla niego drugorzędne. Pora zmienić władze PO w miescie bo się kompromitują.

 4. Nowak ma rację, że nie ma co spekulować bo z całą pewnością jest co najmniej kilka osób w lokalnej PO, które będąc na miejscu Roberta Węgrzyna z łątwością by weszło. Z jakiś przyczyn R. Węgrzyn ma zbyt duży elektorat negatywny, nie ma co tu porywnywać z sytuacją w PIS bo raz Andrzej Chrzanowski po prostu jest mało znany, a po drugie praktycznie nie przeprowadził kampanii. A wsparcia wiodących działaczy PO z Powiatu dla Węgrzyna też nie było widać. Jedynie można yło dostrzec jakieś tam wsparcie Sabiny Nowosielskiej, a Pani Brygida Kolenda Łaubuś otwarcie wspierała Wilczyńskiego jednak jak widać po wynikach posła w K-Koźlu mało skutecznie.

 5. @kuku ryku : jak piszesz, to pisz obiektywnie. Przypominam tobie i innym malkontentom, że w wyborach do Parlamentu w regionie opolskim, to właśnie w 2019 r. PiS uzyskał swój najlepszy dotychczas wynik. Na ten sukces składają się głosy na wszystkich kandydatów PiS. Liderka Pani Violetta Porowska- uzyskała 38 583 głosów. Z K-K do Senatu Pan Bogdan Tomaszek – 47 230 głosów. W wyborach na prezydenta miasta K-K’2018 Pan Andrzej Chrzanowski – otrzymał 4 257 głosów.
  Przestań manipulować faktami, @kuku ryku – a tak dla odświeżenia „globusa”: Pan Grzegorz Peczkis w wyborach na prezydenta miasta K-K w 2014 roku zdobył 2 185 głosów, a roku później w wyborach do Senatu’ 2015 zdobył 25 508 głosów, natomiast ówczesny lider PiS na Opolszczyźnie Pan Sławomir Kłosowski w wyborach do Sejmu’2015, zdobył 17 048 głosów, a w obecnych wyborach do Sejmu otrzymał 5 850 głosów.
  Jak widzisz, z faktami nie da się walczyć i ich opluwać, tylko trzeba je uznać. Za wyniki wyborów w 2019 r. należą się PiS owacje na stojąco, ponieważ coraz więcej wyborców w naszym województwie i naszym mieście Kędzierzyn – Koźle, darzy dużym zaufaniem Prawo i Sprawiedliwość.

Skomentuj