„Bój się miłości”. Michał Wencel zaprezentował swój film na „Szkwale”. Sala była pełna widzów

19

Premiera filmu „Bój się miłości” w reżyserii młodego kędzierzynianina Michała Wencla zgromadziła pełną salę widzów, w tym sporo młodych mieszkańców.

Piątkowa projekcja na przystani „Szkwał” zakończyła się ciekawą dyskusją i została ciepło przyjęta.

– Temat miłości to nie wartość deficytowa w świecie kina, jednak starałem się przedstawić go w zupełnie innym świetle niż do tej pory. Sam etap tworzenia zajął nam bardzo dużo czasu. Oprócz tego, że pomysł w mojej głowie na ten film powstał wiele miesięcy temu, zdjęcia zajęły nam blisko 2 miesiące – mówił dziennikarzom Michał Wencel.

Już w najbliższy piątek miłośnicy kina ponownie spotkają się na „Szkwale”, tym razem odbędzie się projekcja w ramach kina plenerowego.

19 KOMENTARZE

 1. Dlaczego jest takie zjawisko jak homoseksualizm propagowany przez media. Nagle sportsmenki wracające z olimpiady przyznają się że są lesbijkami i spodziewają się dziecka. To w innych mediach podają że dwóch lekarzy w Bydgoszczy wzięło ślub. Tak samo nacisk na Polskę o rzekomą tolerancję dla ruchu LGBT. Owszem mnie prywatnie nie interesuje kto z kim i co ale to już zaczyna być przesada. Chociaż nie jestem za PISem ale oni już wręcz na bezczelnego domagają się czegoś co jest przeznaczone tylko dla normalnych ludzi. A naciski w tym polityczne nie powinny mieć miejsca. Bo nie po to Bóg stworzył kobietę i mężczyznę i nie należy o tym zapominać.

 2. Do „brzydka ale prawda”,lesbijki i homoseksualiści to też są NORMALNI LUDZIE, idąc twoim tropem myślenia to kim są księża którzy gwałcą dzieci i młodżież która im zaufała chodząc na religię i na inne spotkania z udziałem księży???

  • Oni nie są normalni . Chcesz dać więcej komuś niż samej sobie. Czy oni się troszczą tak bardzo o ciebie? Nigdy nie będą. Oni zawsze będą wierzyć w swoje racje wiec glupias jest ze wierzysz tez w ich racje.

  • Na punkcie tych kasięży to już pierstolca masz jakiegoś. Każdego się to tyczy niezależnie kim jest. Może być to celebryta, reżyser czy fryzjer-betoniarz itp.

  • @Nirvana: No faktycznie. Statystyczne, Ci gwałcący księża są najczęściej gejami :D :D :D

   PS, jeśli jakieś zjawisko dotyczy między 2 a 6 procent ludności w PL, to mam złą wiadomość dla Twojego światopoglądu: to nie jest norma. To jest mniejszość i to jest odstępstwo od normy.

   • Logika:
    (do „Fakty, nie propaganda i emocje”)
    Na klarnecie gra 0,001% populacji. Zboczenie.
    Księżmi jest 0,1% populacji. Dewiacja.
    Na nartach jeździ 8% populacji. Nienormalni.
    Na rowerze jeździ 20% populacji. Odstępstwo od normy.

    No logiczne, nie.

  • Chciałeś/ chciałaś zaatakować mnie ….. No, tego się spodziewałem. Ty jako ten atak porównujesz homoseksualizm o którym mowa jest m. in. w artykule no może nie dosłownie…. A pedofilią, gdzie duchowni bo tobie głównie o nich chodzi, dokonują zbrodniczego czynu. Ja nie pochwalam wręcz potępiam oba fakty.
   Tylko, że nie wszyscy duchowni to zaraz pedofile, ale lesbijki i geje to jednak homoseksualiści i to jest nie normalne, że żądają praw równych dla heteroseksualnych. Do tego te wszelki mitingi z kolorową flagą gdzie na bezczelnego wmawia się że ruch LGBT jest ok i ma być na równi traktowany z heterykami. Nigdy ! LGBT jest mniejszością a mniejszość nie może rządzić większością. Przypominam : nie po to Bóg stworzył kobietę i mężczyznę by zakładali związki jedno płciowe.

 3. To nic w porównaniu z propagowaniem homoseksualizmu w mediach.
  Na Netflixie w co drugim filmie i serialu jest szczegółowo pokazany ostry seks dwóch mężczyzn,rzadziej kobiet.
  Mogliby w czołówce filmów ostrzegać o czymś takim bo mnie to bardzo obrzydza i czuję odrazę.

 4. Tania sensacja, był już duet t.A.T.u. który „jechał” na homoseksualizmie, później się okazało że jedna w ciąży a druga ma chłopaka i się skończyło.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj