Bogdan Tomaszek będzie rozmawiał z mieszkańcami o rozwoju Kędzierzyna-Koźla

8

Bogdan Tomaszek, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na senatora z okręgu obejmującego powiat kędzierzyńsko-kozielski organizuje spotkanie otwarte dla mieszkańców. 

Były senator i wojewoda opolski, a obecnie radny sejmiku wojewódzkiego i przewodniczący rady nadzorczej Grupy Azoty ZAK spotka się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla dziś o godzinie 18 w hotelu Solidaris.

– Zapraszam samorządowców, przedsiębiorców, społeczników i wszystkich, którym leży na sercu pomyślna przyszłość Kędzierzyna-Koźla, na dyskusję ponad podziałami jak osiągnąć ten cel. Sukces Kędzierzyna-Koźla i stworzenie tu nowoczesnej gospodarki oraz atrakcyjnych miejsc pracy to cel nie tylko realny, ale i nieodzowny dla przetrwania miasta – zachęca Bogdan Tomaszek.

 

8 KOMENTARZE

  1. Panie Tomaszek o rozmowie i rozwoju naszego i pana miasta miał pan kilkanaście lat,bo tyle lat jest pan obecny w życiu politycznym i gospodarczym i mam dla pana pytanie:CO PAN ZROBIŁ DLA NASZEGO MIASTA?A możliwości miał pan duże aby coś dobrego dla miasta zrobić np.Budowa północnej obwodnicy miasta.Uaktywnił się pan bo poczuł pan szansę na „łatwą” kasę przez 4 lata!Ja i moja rodzina NIE damy się nna brać na pańskie farmazońskie obiecanki przedwyborcze!

  2. A pan się wyprowadził, czy w lektyce się porusza? Mieszkając tu, chyba wiadomo co potrzebne. Druga nitka na obwodnicy z Koźla do Pogorzelca. Non stop korki do krzyża. To na początek.

  3. No tak: Hotel Solidaris… Gdzie diabeł mówi: „dobranoc”! Dlaczego nie w centrum miasta? Ja rozumiem, że Pan Tomaszek jest związany z ZAK i tak mu wygodnie. Ale większości mieszkańców miasta nie po drodze gdziekolwiek. Więc aż tak mu zależy na wyborcach? Szkoda!

  4. Mieszkam tu 50 lat,ale nigdy nie słyszałem o tym skrucie między azotami a blachownią ,dlaczego do tej pory nie jest uruchomiony,ile aut by mijało Kędzierzyn,leki na zło są,brak tylko wykonawców w mieście możliwość

Skomentuj