Błoto z pól zalało drogę krajową. Na miejscu straż pożarna i policja

10

Przechodząca przez powiat kędzierzyńsko-kozielski ulewa spowodowała utrudnienia na drodze krajowej nr 38 – wyjazd z Pawłowiczek w kierunku Ucieszkowa.

Spływająca z pól woda pozostawiła na asfalcie warstwę błota stanowiącą zagrożenie dla przejeżdżających pojazdów.

Na miejscu interweniuje straż pożarna oraz policja. Może obowiązywać ruch wahadłowy. Oczyszczanie jezdni trwa.

10 KOMENTARZE

 1. uprzedzam wszystkich hejterów i piszę za nich:

  ” To wina powiatu, nie mieli łopat do kopania rowów i czyszczenia przepustów „

  • Idioto umiesz czytać ? To się stało na drodze krajowej , więc co ma powiat do tego ? Zarządcą tej drogi jest GDDKiA. Winę ponoszą pazerni rolnicy, którzy zasypują rowy melioracyjne. Wiec sam jesteś hejterem pisząc takie pierdoły.

    • Nie gniewaj się Rychu na mnie za nazwanie Cię idiotą. Tak mi się wyrwało. Jestem trochę nerwowy i jak zapomnę zażyć tabletki, to obrażam ludzi. To trwa z godzinę, i później lekarstwo już zaczyna działać. To ma też minusy, bo po godzinie spać mi się chce i często zasypiam nad klawiaturą w pół słowa. Muszę kończyć, zaraz zasnę.

     • Słuchaj no cymbale, podszywasz się pod cudze nicki. Wyśmiewasz się ze mnie ,a sam jesteś żałosny. Nic mądrego nie potrafisz napisać bo jesteś zerem. Pewnie jakimś naćpańcem, który zamiast odrabiać lekcje to na pożyczonym ze szkoły komputerze wypisuje takie dyrdymały. Barak ci odwagi aby występować pod swoi nickem zboczku ? A wy w redakcji śpicie ? Każdy gnojek może się podszywać pod kogo chce i wypisywać różne
      rzeczy…. Może trochę kontroli …..

 2. Błoto z pól zalało DK. Na miejscu jest policja, która przesłuchuje błoto na okoliczność nielegalnego wtargnięcia na DK…

 3. Sprawa jest poważna,a jak wyjazd z Pawlowiczek na Wróblin tam to dopiero na podwórkach robił się armagedon przy takich ulewach,czy już wszystkie rodziny opuściły tą dolinę nieszczęścia.

Skomentuj