Bilety „certyfikat Covid-19” w salach kinowych Miejskiego Ośrodka Kultury

16

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu wprowadził – zgodnie z panującymi obostrzeniami – bilety „Covid-19”. Są sprzedawane na wszystkie miejsca powyżej 30 proc. zajętości.

Innymi słowy. 30 proc. miejsc jest dostępne dla wszystkich, aby kupić bilet na pozostałe, oczekiwane jest okazanie certyfikatu Covid-19.

W Kinie „Chemik” limit to – 90 miejsc, w Kinie „Twierdza” – 45 miejsc. Istnieje jednak szansa zwiększenia ilości dostępnych miejsc – będzie to możliwe dla tych osób, które posiadają Unijny Certyfikat COVID, w tym celu uruchomiono sprzedaż biletów – „Certyfikat Covid”.

Jeżeli limit 30 proc. miejsc zostanie wyczerpany, w sprzedaży zostaną jedynie bilety dla osób posiadających Unijny Certyfikat COVID. MOK podkreśla, że nie gromadzi żadnych informacji zawartych w certyfikatach.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 14 grudnia 2021 r. do limitów nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19.

16 KOMENTARZE

 1. Ktoś będzie pociągnięty do odpowiedzialności za głupotę i brak rozsądku. Mam szczerą nadzieję, że minie ten czas absurdów, kiedy to co jest prawdą będzie prawda powszechną. A głupota będzie piętnowana. Teraz to ludzie łykają wszystko co im media podadzą, a za jakiś czas zastanowią się jak las mógł zagrażać ich zdrowiu. Żal mi tylko tych zaszczepionych, tak mają wyprane przez media rozumy, że nawet zawał kilka dni po szczepieniu nie przekona do faktu szkodliwości eksperymentu medycznego

  • Twoje marzenia się spełniły, doczekałeś się czasów “gdy głupota będzie piętnowana”

   Twój przykład jest ewidentnym argumentem na to, aby się szczepić. Jeśli nie szczepienie się powoduje tak poważny deficyt szarych komórek oraz rozsądku to szczepić się należy. Teraz już nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

 2. Segregację sobie uskuteczniacie???
  Życzę takiego obłożenia jak na chorzowskim stadionie w Sylwestra!
  Nie pozdrawiam! Bandytom się nie należy.

 3. Krótko mówiąc – tylko obsługa kina będzie będzie oglądać seanse :-)
  Idąc obecnym trendem może lepiej zrobić nowe punkty szczepień w tych miejscach ??

 4. Dlaczego? Ja się pytam zaszczepieni mają na siłę przebywać w zamkniętych pomieszczeniach z tymi którzy uważają się za niezniszczalnych? A może tak trzeba wprowadzić dla tych osób zakazy i pełen lokdaln.

  • Dokładnie Realista, czemu ja zaszczepiony mam przebywać z 30 %osób potencjalnie chorymi -chyba ze mają wynik negatywny, ważny 48 godz -kto wymyśla takie bzdurne przepisy żeby zaszczepieni wchodzili z antyszczepionkowcami, tez się mogę zarazić, owszem przejdę łagodniej chorobę, bo już znam takie przypadki

   • Hej ty tam nikt Ci nie każe chodzić do kina! SZEPIONKOWCU!!! Już niebawem Was wyszczepionych czeka następna 4 ta, 5ta, i 6ta dawka tego wynalazku, tylko nie zapomnijcie podpisac oświadczenia?????

 5. Za niedługo będą seanse dla szczepionych i nie szczepionych. Potem wprowadzą dla ozdrowienców i tych co mają tylko dwie dawki. Głupota nie zna granic.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj