Biegowy weekend w mieście możliwości. Fotoreportaż IV Mini Maratonu Pamięci Jana Pawła II

36

Kilkadziesiąt osób stanęło na starcie czwartej edycji Mini Maratonu Pamięci Jana Pawła II. Jego uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości ponad czterech kilometrów.

Impreza organizowana jest przez Konsorcjum Odrzańskie pod honorowym patronatem prezydenta miasta. O godzinie 15 odbyć miał się marsz do Pomnika Papieskiego, który po interwencji służb został odwołany. W niedzielę o godz. 9 wystartuje natomiast XVII Maraton Odrzański. Na królewskim dystansie biegacze będą ścigać się aleją Jana Pawła II, ulicą Wojska Polskiego i aleją Lisa.

 

36 KOMENTARZE

  1. Piękna dokumentacja zdjęciowa. Policja może się wykazać wystawieniem mandatów wszystkim tym ,którzy nie przestrzegali obostrzeń. Bez maski, tłum powyżej 5 osób. Mandat również powinni zapłacić organizatorzy za to ,że w dobie pandemii coś takiego organizują. Dodatkowo proponuje i dać medal za głupotę.

  2. Jak można organizować takie imprezy w dzisiejszych trudnych czasach. Dajecie przyzwolenie na nienoszenie naseczki i ignorujecie zakaz zgromadzeń, nie dziwcie się potem liczbie zachorowań bo skoro inni mogą nie przesrzegać obostrzeń to dlaczego nie ja? Nie mogę już patrzeć na te biegi matołków.

  3. Rozgonić tą patologię w tym mieście, bo to się w pale nie mieści co oni wyprawiają. I oczywiście ukarać za organizację tego cyrku. Dość tej bezkarności. A potem płacz, że coraz więcej zakażeń. 😷 😷 😷

  4. Co za inteligent na to pozwolił? To były zawody zawodowców? To kpina, w dobie aplikacji biegowych i biegów online, w koziołkowie banda ignorantów urządza biegi po ulicach miasta. Jakim prawem? Może ktoś z organizatorów mnie oświeci?

  5. Co to ma być ,pozamykaliscie nas w domach, zamknięte restauracje,kina ,szkoły i tak dalej, a tu maratony się odbywają? Nie znajduję odpowiedzi i dziwię się że policja na to pozwoliła,bo za brak maseczki to mandat zaraz wlepią.Jeszcze raz pytam kogo dotyczą obostrzenia .

  6. Coś jest na rzeczy ? Zachorowań na grypę nagle nie ma, dziwne ? Ponoć szpitale dostają duźą kasę na pacjentów z Covidem.Jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o kasę.😷

  7. Bezbożnicy! nawet nie szanujecie faktu, że ten maraton to dla pana pawła drugiego, waszego wielkiego rodaka, zawsze nieobecnego moralizatora i smakosza kremówek, najświętszego z wszystkich świętych amen.

Skomentuj