Biegowe Grand Prix Kędzierzyna-Koźla. Uroczysta gala w Hali Śródmieście

6

Stroje sportowe zamienili na wieczorowe. Biegacze z naszego miasta i okolic podsumowali zakończony sezon. W uroczystej gali Grand Prix Kędzierzyna-Koźla nagrodzono najbardziej aktywnych zawodników całego cyklu.

Najwytrwalsi mają w nogach ponad 100 kilometrów. Na Grand Prix Kędzierzyna-Koźla złożyło się aż siedem imprez: XI Bieg Koziołków, Gruba Dycha na Dąbrowie, VII Gaz-System na piątkę!, Półmaraton Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle, V Minimaraton Manhatan, XIX Maraton Odrzański oraz IX Bieg Mikołajkowy.

Podczas uroczystej gali nagrodzono kilkadziesiąt osób, które ukończyły co najmniej pięć biegów zaliczanych do klasyfikacji. Zawodnicy, którzy zaliczyli wszystkie starty otrzymali tytuł „Super Grand Prix”. Organizatorami całego przedsięwzięcia były: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Odrzańskie Konsorcjum, Klub Sportowy Koziołek oraz Fabryka Aktywności – Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych XYZ.

Zestawienie uczestników Grand Prix Kędzierzyna-Koźla można znaleźć na stronie internetowej: http://www.mosirkk.pl/aktualnosci/grand-prix-2021-kedzierzyna-kozla.

 

6 KOMENTARZE

  1. A śmieszka znowu zęby suszy w tym tłumie. To są jakieś wydmuszki co się w tych Pierdzisławicach wyprawia w czasie zarazy. Zabawy sobie urządzają i wszyscy bezkarni. To się w kuli nie mieści.

  2. brawo!!! coronaparty na calego!!! wiecej takich zdjec, policja i sanepid beda mialy co robic. Chociaz nie… oni na to pozwalaja, jawnie pozwalaja lamac prawo nie pierwszy i ostatni raz. A ty czlowieku pojdziesz do galerii bez maseczki i masz mandat, tym sie powinien prokurator zainteresowac, bo lamane jest prawo i sa dowody. Ale co tam prokurator, szkoda slow….

    • Ręka rękę myje, swój swojemu nic nie zrobi, więc baw się wladzo covida nima ?? chociaż z tym covidem to już totalna sciema się zaczyna robić, wszytko pod ten wirus, czy oni z tego kasę mają?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj