Biegacze mierzą się z królewskim dystansem. W Kędzierzynie trwa XX Maraton Odrzański. ZDJĘCIA

6

To bardzo intensywny sportowy weekend w Kędzierzynie-Koźlu. W niedzielny poranek długodystansowcy rywalizują na trasie XX Maratonu Odrzańskiego.

W tym roku w centrum miasta na trasie Maratonu Odrzańskiego pojawiło się blisko stu siedemdziesięciu biegaczy rywalizujących indywidualnie oraz w sztafecie. Mamy dla was porcję zdjęć:

6 KOMENTARZE

    • Jestem tego samego zdania! I to jeszcze dwa dni pod rząd. Zero publiczności i kibiców, tylko utrudnianie życia mieszkańcom!! Może by tak należało o utrudnieniach poinformować mieszkańców kilka dni wcześniej, w taki sposób, żeby informacja sama pchała się w oczy?! Nie ładnie!! Objazdy wymagają czasu, o którym powinno się ich poinformować, aby przynajmniej można było skorygować czasowo i sytuacyjnie plany… Poza tym: jak chcę się bawić w taki czy inny sposób, nie robię tego kosztem utrudniania życia innym!!

    • W niedzielę maraton, to jeszcze rozumiem, bo na świecie też się biega na ulicach. Brak kibiców to już inna sprawa. Organizatorzy nie mają oferty dla nich. Ale robienie w sobotę tych szopek z marszem kupamięci i biegiem nazwanym mini maratonem (megalomania orjanów) to już przegięcie. Na 4 km to sobie biegajcie w lesie. Chcecie sobie świeczki palić u chroniącego pedofilów, wasza sprawa.

  1. Kolejny weekend pozamykane ulice, nie ma jak wyjechać z parkingu, denerwujący są ci biegacze. Pół miasta obwieszone żółtymi taśmami, po parku nie ma jak pochodzić bo cały pogrodzony.
    Kędzierzyn to miasto emerytów, a emeryci lubią w ładna pogodę pospacerować po parku, a tu takie przeszkody :-(.
    Sportowcy na stadiony !!! Samochody na jezdnie !!! Spacerowicze na chodniki !!!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj