Bieg Koziołków zbliża się wielkimi krokami. Organizator funduje nagrody dla najlepszych kibiców

0

Już po raz dziewiąty ulicami Kędzierzyna-Koźla ścigać się będą uczestnicy Biegu Koziołków. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca mieszkańców do kibicowania, najlepiej dopingujące grupy zorganizowane mogą zgłosić się do konkursu z nagrodami.

Także w tym roku MOSiR organizuje konkurs z nagrodami dla najlepiej zorganizowanej grupy dopingującej. Grupa powinna liczyć od 10-15 osób, a konkurs składa się z dwóch etapów.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić grupę do 13.05.19 r. przesyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową (przejdź na stronę) na adres sport@mosirkk.pl. Zadaniem każdej z grup jest zagrzewanie zawodników do sportowej rywalizacji na trasie biegu 19.05.2019 (można przygotować plakat, planszę lub inne środki przekazu). Rozstrzygniecie konkursu nastąpi po zakończonym biegu. O wyborze nagrodzonej grupy zadecydują zawodnicy, którzy po ukończonym biegu wskażą swojego faworyta.

Na najlepszą ekipę czeka nagroda w wysokości 500,00 złotych, która zostanie przekazana przelewem na konto kapitana drużyny lub instytucji którą reprezentuje. Nagrodą za zajęcie II miejsca jest godzinny pobyt dla grupy max. 15 osobowej na małym basenie w krytej pływalni (po wcześniejszej rezerwacji). zaproszenie na zorganizowane zajęcia w krytej pływalni, III miejsce zaproszenie do kręgielni dla całej drużyny na 1 godzinę. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie (przejdź na stronę). Liczy się kreatywność i dobra zabawa.

Skomentuj