Biało-Czerwoni przystępują do walki na mundialu. Dopinguj Polaków w strefie kibica!

0

Już dziś piłkarska reprezentacja Polski rozpoczyna walkę na mundialu w Rosji. Pierwszym rywalem Biało-Czerwonych jest Senegal. Wszystkie spotkania z udziałem drużyny Adama Nawałki będzie można obejrzeć w strefie kibica znajdującej się przed halą Azoty.

Miejsce, w którym mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla wspólnie mogą przeżywać emocje towarzyszące występom kadry Adama Nawałki podczas mundialu w Rosji, powstało z inicjatywy Grupy Azoty ZAK S.A. Firma we współpracy z opolskim oddziałem Telewizji Polskiej zorganizowała strefę przed halą w Azotach. Znajdzie się w niej miejsce dla tysiąca kibiców, którzy będą mogli obejrzeć mecz na telebimie o powierzchni 15 mkw.

Spotkanie z Senegalem rozpocznie się o godzinie 17. Otwarcie strefy zaplanowano godzinę wcześniej. Na kibiców czekać będzie gastronomia oraz stoisko z piwem. O dobrą zabawę zadba jeden z dziennikarzy sportowych TVP Opole. W planie znajdują się też atrakcyjne konkursy i zabawy, w których do wygrania będzie m.in. piłka i koszulka z autografem Jakuba Błaszczykowskiego.

Skomentuj