Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z Kędzierzyna-Koźla. Najmłodsi mają w czym wybierać

3

Do wyboru jest kilkanaście różnych form aktywności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a co ważne, wszystkie zajęcia są bezpłatne. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczął realizację programu finansowanego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025.

Pierwsze zajęcia organizowane przez MOSiR ruszył dziś, nabór do poszczególnych sekcji i warsztatów prowadzony jest w systemie ciągłym. W ramach programu finansowanego ze środków gminy Kędzierzyn-Koźle najmłodsi mogą wybierać z całej palety różnorodnych zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Wśród oferowanych przez MOSiR zajęć znajdują się m.in. piłka nożna, jazda na deskorolce i BMX, aqua fitness, street workout, koszykówka, łyżwy, bowling, zajęcia biegowe, tenis ziemny i stołowy, cykliczne spływy kajakowe i pickleball. Więcej o projekcie można przeczytać na stronie MOSiR (kliknij, aby przejść), informacje można też uzyskać dzwoniąc na numer 77 472 31 38, wew. 114.

3 KOMENTARZE

  1. Nie tylko piłka nożna ,jest wiele innych zajęć moje dzieci zapisałam na naukę gry w kręgle, tenisa, rolki z pierwszych zajęć są bardzo zadowolone. Bardzo fajna alternatywa dla dzieci które nie mają jak spędzić wolnego czasu.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj