Bezpłatne zajęcia i animacje dzieci. Na dni otwarte zaprasza Dorota Nogala ze Szkoły Języka Angielskiego Green

0

12 czerwca w Szkole Języka Angielskiego Green odbędą się dni otwarte, podczas których odbędą się bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, będące doskonałą okazją do poznania oferty szkoły.

Podczas dni otwartych na dzieci czekać będzie świetna zabawa: chusta animacyjna, piłeczkowy wybuch, piosenki o psie wraz z układem tanecznym, kolorowanki oraz zabawa w zaprojektowanie i wykonanie własnego gluta. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim, a na koniec zabawy wszystkie dzieci otrzymają upominki.

Dla dorosłych będzie to też doskonała okazja aby tez się czegoś nauczyć, ponieważ w międzyczasie będą odbywać się konwersacje z native speakerem.

Szkoła Języka Angielskiego Green, do której można zapisać się przez cały rok, prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkołę wyróżnia platforma interaktywna dla dzieci, bardzo duża sala dziecięca (około 50 m2), kameralne grupy, zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem metody ruchowej TPR oraz praktyczne kursy dla dorosłych, po których 100% uczących się płynnie mówi w języku angielskim.

GREEN NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Al. Jana Pawła II 30, Kędzierzyn-Koźle

Budynek nad apteką przy sklepie E. Leclerc

TEL: 791713287

www.green.edu.pl

www.facebook.com/GreenNaukaAngielskiego/

Skomentuj