Bezpłatne testy najdroższych rowerów marki SCOTT na Górze Św. Anny. Do zapisów zaprasza Cardio-Sport

3

Chcielibyście przejechać się rowerem firmy SCOTT o wartości nawet 30 tysięcy złotych, a może chcecie przekonać się, jak w terenie sprawdzają się najnowsze rowery elektryczne?

Już za niedługo, w dniach 22-23 czerwca na Górze Świętej Anny odbędą się bezpłatne testy rowerowe SCOTT TEST TOUR. O zapisach na testy, ograniczonej ilości miejsc i o tym, co czeka na uczestników tego eventu, opowiada Karol Wołyński właściciel firmy Cardio-Sport z Kędzierzyna-Koźla.

To już druga edycja testów rowerowych organizowanych przez Cardio-Sport w ramach SCOTT TEST TOUR. Co czeka na uczestników w tym roku?

– Tak jak w zeszłym roku, stawiamy na świetną zabawę oraz możliwość przetestowania dowolnych rowerów firmy SCOTT. Każdy z uczestników będzie mógł bezpłatnie sprawdzić, jak spisują się w terenie trzy dowolnie wybrane przez siebie rowery. Modele do jazdy będzie można wybrać w momencie zapisów. Goście będą mogli wypróbować sprzęt naprawdę wysokiej klasy i zazwyczaj wysokiej wartości, którego na co dzień nie można obejrzeć nawet w sklepach rowerowych. Do dyspozycji uczestników będą przewodnicy dbający o bezpieczeństwo, z którymi przez cały dzień będzie można cieszyć się ze wspólnej jazdy na rowerze. Każdy chętny na sprawdzenie rowerów w ramach SCOTT TEST TOUR, może też liczyć na darmowe ubezpieczenie oraz poczęstunek. W tym roku na pewno dużym zainteresowaniem będą się cieszyć się rowery firmy SCOTT na pełnym zawieszeniu, rowery elektryczne oraz gravele (szutrówki).

W tym roku testy również odbędą się na Górze Świętej Anny?

– Zgadza się, główna baza stanie przed popularnym Zajazdem. Góra Świętej Anny jest wymarzonym miejscem na testy rowerowe i dlatego w tym roku znowu wybraliśmy tę lokalizację. Odbywają się tam cykliczne wyścigi, a ukształtowanie terenu daje możliwość przetestowania rowerów na trasach o różnym stopniu trudności.

– Jak wygląda kwestia zapisów, czy są jakieś koszty uczestnictwa?

– Zapisy właśnie ruszyły. Z racji ograniczonej liczby rowerów na każdy dzień zaplanowaliśmy około 40 miejsc. Udział w SCOTT TEST TOUR jest całkowicie darmowy. Od uczestników będzie jedynie pobierana kaucja w wysokości 20 zł, która będzie podlegać zwrotowi. Jeżeli chodzi o zapisy, stosujemy zasadę, kto pierwszy ten lepszy, więc jeśli komuś zależy, aby przejechać się swoim wymarzonym rowerem, to zapraszamy do pilnego kontaktu, wówczas nie powinno być problemu z rezerwacją.

– To już druga wspólna inicjatywa Cardio-Sport z marką SCOTT.

– Nie ukrywam, że czujemy się wyróżnieni. Firma SCOTT, z którą współpracujemy już od długiego czasu, wybiera od lat wąską grupę partnerów i wspólnie realizuje tego typu przedsięwzięcia. Dla nas to motywacja do dalszych starań, aby podtrzymać ten pozytywny wizerunek i żeby nadal realizować z firmą SCOTT tego typu eventy w naszym regionie.

Zapisy na SCOTT Test Tour obywają się bezpośrednio w sklepie Cardio-Sport.

Dane kontaktowe:
Cardio-Sport
ul. Stanisława Wyspiańskiego 19
Kędzierzyn-Koźle
Telefon: 773070003

https://www.facebook.com/cardioklodnica/

Artykuł promocyjny

 

3 KOMENTARZE

  1. A ja pomykam już czwarte dziesięciolecie na maszynie ROMETT i fajnie jest. Bez awarii, niespodzianek i snobistycznego topienia kasy w rower.

    • to dlaczego czytasz KK24 w internecie? Pozostań przy papierowych gazetach bez snobistycznego topienia kasy w komputer, smartphone czy jakiś tablet…

    • racja, stary Romet….
      mam jeszcze Wigry i kolarkę Pasat ale nie w blokowej piwnicy bo polactwo ukradło by je pewnie ze 30 lat temu

Skomentuj