Bezpieczne finanse w Kędzierzynie-Koźlu. Joanna Hariasz z tytułem najlepszego skarbnika w kraju

2

Finanse Kędzierzyna-Koźla są pod wzorową opieką. W Urzędzie Miasta pracuje najlepszy skarbnik w Polsce. Joanna Hariasz zajęła I miejsce w prestiżowym ogólnopolskim rankingu Perły Samorządu organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną.

Joanna Hariasz zwyciężyła w plebiscycie „Skarbnik Samorządu 2022” w kategorii gmin miejskich powyżej 25 tysięcy mieszkańców. Eksperci oceniając kandydatury z całej Polski brali pod uwagę m.in. otwartość na głos mieszkańców przy planowaniu wydatków budżetowych, efektywną współpracę z otoczeniem gospodarczym czy formy wykorzystywanych instrumentów finansowych.

Skarbnik Kędzierzyna-Koźla na dobre zadomowiła się w krajowej czołówce i od kilku lat jest nagradzana przez kapitułę konkursu. Przypomnijmy, że Joanna Hariasz w 2019 zajęła drugie miejsce w tym prestiżowym rankingu, a w latach 2020 i 2021 plasowała się na trzeciej pozycji. Wczoraj na sesji rady miasta pani skarbnik odebrała podziękowania i gratulacje od radnych miejskich.

2 KOMENTARZE

  1. Jaki problem rządzić czymś czego nie ma, jak czytam jak inne miasta wyciągają pieniądze z funduszy czy rządu to szlak mnie trafia patrząc na panujący marazm i brak chęci działania.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj