Bezinteresownie pomagają innym. Nagrodzono laureatki tytułu „Niezapominajki MOPS 2021”

0

„Niezapominajki MOPS” to wyróżnienia dla osób lub instytucji, które bezinteresownie angażują się na rzecz innych i wspierają Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w codziennej pracy. W tym roku kapituła przyznała nagrody dla dwóch osób.

To już 11 edycja „Niezapominajek MOPS”, niestety ze względu na pandemię wydarzenie przebiegało w bardziej kameralnej atmosferze. Pod koniec roku 2021 decyzją kapituły laureatkami tytułu „Niezapominajki MOPS 2021” zostały:

– Iwona Baran – reprezentująca market E. Leclerc – uhonorowana za aktywną współpracę z Zespołem ds. Pracy Socjalnej MOPS podczas realizowania różnego rodzaju projektów socjalnych. Aktywność Iwony Baran zaangażowała market E. Leclerc do udzielania pomocy rzeczowej, także wsparcie poprzez upowszechnianie projektów, propagowanie działań MOPS oraz nieodpłatne udostępnianie informacji i plakatów na terenie sklepu.

– Katarzyna Olejniczak Kopeć – jako Kierownik II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej do wykonywania orzeczeń  w sprawach rodzinnych i nieletnich w Kędzierzynie-Koźlu zawsze chętnie i aktywnie wraz z całym zespołem kuratorów i pracowników Sądu Rejonowego współpracuje z Zespołem ds. Pracy Socjalnej. Katarzyna Olejniczak-Kopeć angażuje współpracowników, koordynuje liczne zbiórki rzeczowe i aktywnie uczestniczy w realizacji projektów socjalnych na rzecz beneficjentów MOPS.

– Chcieliśmy w ten sposób nagrodzić, podziękować osobom, które w tych trudnych pandemicznych czasach angażowały się w pomoc naszym mieszkańcom. To uhonorowanie ich bezinteresownej pomocy, te panie nie tylko same pomagają, wkładając w to dużo serca, ale również wciągają w takie wsparcie inne osoby – mówi Agata Morkis, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu.

Skomentuj