piątek, 26 kwietnia 2024 11:40

Bezdomni dogrzewali się w pustostanie paląc śmieci. Gdy ogień wymknął się spod kontroli, wezwali pomoc

W nocy z środy na czwartek służby ratunkowe zostały wezwane do pożaru pustostanu sąsiadującego z parkingiem supermarketu przy ulicy Kozielskiej. Na numer 112 zadzwonili bezdomni.

Jak wynika z uzyskanych informacji, pożar w pustostanie zgłosili bezdomni, którzy dogrzewali się, paląc wewnątrz śmieci. Na miejsce skierowano straż pożarną, policję oraz pogotowie.

Funkcjonariusze policji, którzy przybyli jako pierwsi, ewakuowali bezdomnych przebywających wewnątrz budynku. Strażacy zlokalizowali miejsce pożaru oraz ugasili ogień. Poszkodowane osoby zostały przekazane pod opiekę pogotowia ratunkowego.

20221123_231321072_iOS

Set i mecz 12.12.2022 12:52
Zapaliło się światełko nadziei że Zaksa idzie w dobrym kierunku,oby tak było w kolejnych meczach.

Rychu, taki lepszy Ryszard 12.12.2022 11:50
Ktoś to wymyślił, bo motłochem łatwiej się zarządza. @Grey - to co wymieniasz wymaga wysiłku intelektualnego... Teraz Polak może być dumny, że nie zdobywa wiedzy i może się tym nawet wszystkim pochwalić. Już Rzymianie organizowali igrzyska, królowie turnieje, Kościół regularne uroczystości, komuniści marsze z kiełbasą. Czy ktoś inteligentny marnuje czas, czasem 2h na oglądanie skakania do piłki czy jej kopania... W demokracji głos myślącego inżyniera i idioty znaczy przy urnie tyle samo... co sprawia, że my PiS, partia silna i zdecydowana, chętna do przytulenia każdego wolnego stołka będzie jeszcze wiele lat prowadzić Polskę do świetlanej przyszłości. 35% prawdziwych Polaków lubi to !

Grey 11.12.2022 19:52
Można czytać książki,oglądać filmy,chodzić do filharmonii czy teatru.Można śledzić najnowsze wynalazki naukowe i interesować się gospodarką.Ale jednak naród woli sport,siatkówkę,Liga Plus,Derby Minus,Półfinał,Baraż,Playoff. KTO wymyślił te odmóżdżające pierdoły?

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 11.12.2022 18:45
Nie wiem czy Zaksa zagra w końcu w pełnym składzie. Co się jeden wykuruje to drugi nie gra. Dziś w końcu zaczęli dobrze mecz mimo braku Kaczmara i poblokowali trochę w pierwszym secie. Za to w drugim odwrotnie i natracili punków pod koniec seta. W trzecim secie znowu słabo zaczęli. Jak podgonili wynik to potem kilka prostych błędów i kolejna strata punktów. Pod koniec seta to samo i set przegrany. Brakuje tego solidnego drugiego przyjmującego w takim meczu do pomocy. Do tego przyjęcie siadło. W czwartym secie znowu tracili punkty seriami po prostych błędach. Dobrze, że Jastrzębie też. Prowadzili trzema punktami 10-7 i stracili 5 punktów z rzędu. Na szczęście przy zagrywce Smitha znów odskoczyli na 4 punkty. W końcówce było nerwowo ale jakoś się nasi ogarnęli i wyciągnęli tego seta. 5 seta dobrze Zaksa zaczęła i były 3 punkty przewagi do przerwy. Potem Jastrzębie podgoniło wynik ale nasi znów odskoczyli. W końcu kilka kapitalnych akcji i blok. Ważne zwycięstwo i kończymy pierwszą rundę z trzema porażkami, mając sześć punktów straty do Jastrzębia i Zawiercia. Szkoda tego meczu w Nysie bo on Zaksie kompletnie nie wyszedł i stracili w nim komplet punktów. Do tego po punkcie z Lwowem i Radomiem. Takich wpadek nie powinno być. Ale nie jest źle patrząc na to, że nasi grali w pierwszej rundzie praktycznie co mecz w niepełnym składzie ze względu na różne kontuzje. Z najmocniejszymi zespołami graliśmy wszystkie mecze na wyjeździe to teraz będziemy mieć ich u siebie i trzeba powalczyć o zwycięstwa. Byle wszyscy byli zdrowi. Kluth zastąpił godnie Kaczmarka. 61% w ataku i 25 punktów. Śliwka osłabł trochę w trakcie meczu ale 17 punktów zdobył. Paszycki też swoje dołożył. Jedyny dobry transfer. Staszewski i Żaliński mogą mieć dobre pojedyńcze mecze ale tu trzeba trzymać poziom non stop. Teraz widać ile dawał Semeniuk i jak go brakuje do pary ze Śliwką. Jeszcze serie zagrywek punktowyvh potrafił dołożyć bo teraz nasi zdecydowanie słabiej serwują niż w poprzednim sezonie. Przyjęcie też kuleje. Ważne, że dobrze zakończyli pierwszą rundę.