Będzie remont mostu im. Wiktora Ludwikowskiego. Prace mogą potrwać około miesiąca

13

W przyszłym tygodniu rozpocznie się remont mostu im. Wiktora Ludwikowskiego. Prace potrwają około miesiąca. 

Roboty zostały zaplanowane w taki sposób, aby przejazd przez Odrę możliwy był przez cały okres trwania inwestycji. Zgodnie z harmonogramem remont wystartuje w najbliższy poniedziałek (24.05). Ruch samochodów przez przeprawę będzie odbywać się wahadłowo.

13 KOMENTARZE

        • Lepiej być rozwijającą się wiochą gdzie jest praca, lepsze życie niż zapyziałym miastem mającym parcie na szkło by być zadufanym w sobie. Czasy zabiedzonych hrabiów, chłopów, mieszczan i bogatych lecz zakompleksionych przemysłowców z racji pochodzenia dawno minęły.

  1. znowu genialny artykuł zawierający wszystkie ważne informacje, ponieważ każdy przecież wie gdzie się znajduje wspomniany most

  2. A co z mostem na Kanale Gliwickim prowadzącym do JPM Holding? Miasto ma to w d…pie. Wszak Blachownia to nie Azoty.

  3. Znajac polska rzeczywistosc przeciagnie sie do 6 miesiecy, bo co mozna wyremontowac za jeden miesiac, przyklad mostu nad Osobloga w Glogowku, tam jest nawet dodatkowy most tymczasowy ,a inwestycja sie przeciaga !!

  4. Pani Prezydent!
    Co z obiecanymi progami zwalniającymi przy przedszkolu na ulicy 11Listopada,obiecanki były przed wyborami głosowaliśmy na panią,progów jak nie było tak nie ma.

Skomentuj