Będzie praca dla ratowników. Możesz zostać jednym z nich. Nabór kandydatów na szkolenie

1

Zbliża się sezon plażowy, a także otwarcie nowego kompleksu basenów w Kędzierzynie-Koźlu. To oznacza dużo pracy dla ratowników wodnych. Możesz zostać jednym z nich. Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu wraz z WOPR zapraszają na szkolenie zawodowe.

Osoby, które zaliczą szkolenie, otrzymają stopień ratownika wodnego, przejdą także kurs pierwszej pomocy oraz sternika motorowodnego. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych, cieszących się dobrym stanem zdrowia i potrafiących pływać. Zainteresowani powinni zgłosić się do swoich doradców w PUP.

1 KOMENTARZ

  1. Proponuję przyszłym ratownikom aby już z wami podpisali wstępna umowę gdy skończycie pozytywnie kurs na ratownika . Powód tylko jeden , skończycie kurs co roku opłaty składek a pracy zero bo tak ja miałem . Obiecano rozmawiano składki płaciłem siedem lat i nawet latem na akwenach nie stałem a byłem jednym z najlepszych co świadczyła pewna pieczątka w patencie na młodszego ratownika . Jedyna frajdę jaką miałem to poczucie że należałem do grona tych co taki jak dla mnie i dla wielu trudny kurs skończyli .

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj