Będzie mistrzowska parada Grupy Azoty ZAKSY! Autokar z siatkarzami wyjedzie na ulice miasta

5

Mistrzowie Polski, zdobywcy krajowego pucharu i finaliści siatkarskiej Ligi Mistrzów spotkają się z kibicami. Po raz drugi z rzędu zostanie zorganizowana mistrzowska parada z udziałem naszych siatkarzy. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 24 maja.

Kibice ZAKSY doskonale pamiętają wielką fetę, którą zorganizowano rok temu, po wygraniu rozgrywek Ligi Mistrzów. Już w niedzielę zespół z Kędzierzyna-Koźla stanie przed szansą na obronę trofeum, ale niezależnie od wyniku spotkania w Lublanie, kibice będą mieli okazję podziękować zawodnikom i sztabowi za wspaniałe emocje i sukcesy, które były udziałem ZAKSY w tym sezonie. We wtorek odbędzie się mistrzowska parada, podczas której zawodnicy i sztab przejadą otwartym autokarem ulicami miasta, a także spotkają się z kibicami.

– Przez ulice miasta ponownie przejedzie Zaksobus z najbardziej walecznymi, najwspanialszymi zawodnikami w Polsce. Dołącz do nas, by świętować z ukochaną drużyną i zobaczyć trofea zdobyte w sezonie 2021/2022. Koniecznie weź ze sobą klaskacz, klubowy szalik, flagę lub inne akcesoria prawdziwego kibica! – zachęcają organizatorzy.

Zaksobus wystartuje o godzinie 13 spod siedziby budynku dyrekcji Grupy Azoty ZAK – głównego sponsora drużyny, na trasie zaplanowano jeszcze dwa postoje. O godzinie 15.00 mistrzowie zaparkują pod urzędem miasta, a 45 minut później będzie ich można spotkać na parkingu przed halą sportową w Śródmieściu.

TUTAJ można sprawdzić całą trasę przejazdu autokaru (kliknij, aby przejść).

5 KOMENTARZE

  1. proszę poprawić mapkę. 15.00 Urząd Miasta, 16.30 Hala Sportowa.
    Te godziny chyba wpisał ktoś kto nie jeździ tą trasą.

  2. Fajny pomysł, ale kibice Zaksy to nie tylko emeryci i urzednicy, Ludzie pracują! Jeśli ktoś organizuje coś takiego to nie we wtorek o 13,

Skomentuj