Będzie kolejna edycja giełdy dla dzieci. Pociecha wyrosła już z ubranek? Masz okazję je sprzedać

0

Dzieci szybko wyrastają z ubrań i równie szybko nudzą się zabawkami. Niepotrzebne rzeczy zamiast magazynować, lepiej sprzedać. Giełda ubranek i zabawek dziecięcych jest świetną okazją, aby pozbyć się zbędnych rzeczy, jak również uzupełnić garderobę pociechy o ubrania na kolejny sezon. Już 14 kwietnia giełda dla najmłodszych odbędzie się w hali sportowej „Śródmieście”. Są jeszcze wolne stoiska.

To już kolejna edycja giełdy dla maluchów organizowana w naszym mieście. Tego typu inicjatywa cieszy się dużą popularnością wśród rodziców, którzy chętnie kupują rzeczy dla swoich pociech. Wystawcy są z Kędzierzyna-Koźla, ale również i okolicznych miejscowości. Inicjatorką giełdy jest Ewa Frank, mieszkanka miasta.

– Na pomysł takiej giełdy wpadłam razem z koleżanką, śledząc grupy sprzedażowe na portalach społecznościowych. Ludzie kupują i sprzedają wiele rzeczy dla swoich pociech. Dzięki takiej giełdzie przenosimy się do realnego życia, gdzie możemy dotknąć, zmierzyć, a także zaoszczędzić czas na spotkania, wysyłki itp. –  podkreśla Ewa Frank.

Giełda odbędzie się 14 kwietnia w hali sportowej „Śródmieście” od godziny 11 do 15. Są jeszcze wolne stoiska. Cena 10 złotych. Kontakt w sprawie rezerwacji stoiska: Katarzyna Bich-Serafin tel.: 512 945 542.

Skomentuj