Będzie estetycznie i ciepło. Trwa modernizacja Publicznego Przedszkola nr 26

2

Gorąca, rodzinna atmosfera panująca w Publicznym Przedszkolu nr 26 będzie teraz dodatkowo podgrzana przez nowiutkie kaloryfery i styropian. „Tęczowa” placówka przechodzi konieczny remont.

Prowadzona inwestycja poprawi nie tylko komfort maluchów, ale pozwoli również zaoszczędzić na rachunkach. Budynek zostanie całkowicie ocieplony, natomiast w środku wymienione zostanie centralne ogrzewanie. Przy okazji montażu grzejników ściany w salach zostaną odmalowane w przyjaznych dla dzieci kolorach. Na czas remontu przedszkolaki korzystają z gościny sąsiedniej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19.

2 KOMENTARZE

  1. Rozumiecie coś z tego??? Nowosielska i rada miasta płacze że inflacja,nędza,bieda,prąd drogi i cięcie kosztów. A ciągle trwają i nabierają tempa: remonty dróg,żłobków,przedszkoli,szkół,podwyżki budżetówki,modernizacje w mieście,parki,alejki,koziołki,murale. O co kurde chodzi? To mamy kryzys czy nie??

  2. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i nie podoba mi się ten pomysł , ocieplenie jak najbardziej ,ale takie prace powinny być planowane w okresie wakacyjnym kiedy placówka jest zamknięta a nie w środku sezonu , dzieciaki przeniesione do szkoły nr.19 . Organizacyjnie lipa straszna .

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj