Będzie dokończenie remontu ulicy Piotra Skargi. Powiat pozyskał dofinansowanie do inwestycji

5

Powiat ogłasza przetarg na remont ulicy Piotra Skargi w Kędzierzynie-Koźlu. Na modernizację z rządowego funduszu samorząd zdobył połowę kwoty, jaką zapłaci wykonawcy. W urzędzie wojewódzkim starosta Paweł Masełko i członek zarządu powiatu Marian Wojciechowski podpisali umowę na dofinansowanie na kwotę 646 tys. zł. Stronę rządową reprezentował wojewoda Sławomir Kłosowski.

Druga część środków na to zadanie pochodzić będzie z budżetu samorządu. Ulica Piotra Skargi doczekała się już bezpiecznych przejść dla pieszych, teraz przyjdzie pora na solidny remont całej nawierzchni.

O terminie prac  starostwo poinformuje, jak tylko zakończy się przetarg i wyłoniona zostanie firma, która wykona modernizację.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

5 KOMENTARZE

 1. Ta ulica niestety więcej czasu jest w opłakanym stanie niż jest dobra.
  Co tam jest pod spodem kostka brukowa czy betonowe płyty po Niemcu ?

 2. Nie dalej jak wczoraj miałem tę nieprzyjemność przejechać się całą długością omawianej drogi i jakież było zdziwienie moje że jadę po takim serze szwajcarskim. dobrze że nic nie jechało z naprzeciwka gdyż nie ma możliwości aby nie wpaść którąś dziurę.Pytam się zatem gdzie jest ten wyremontowany odcinek?

 3. Witam,proszę ruszyć 4 litery i policzyć dziury na wiadukcie do Azot.Od wczoraj jest tam dziura na wylot i widać tory kolejowe.Dziura jest tak wielka że lada chwila jakis samochód albo cyklista wpadnie i spadnie.W tym mieście dziur jest od groma!wszędzie na każdej drodze,tu jeździć to tragedia!a na drodze wzdłuż zak gdzie super nawierzchnia dali znak 60 i łapią jeleni.

  • Bo to jest specjalnie tak PO-myślane @es 😕
   Bo nie jest żadną sztuką tak naprawić drogę czy cokolwiek, żeby na długo był z tym spokój 🤭

   Bo z takiej dobrej naprawę byłyby TYLKO same kłopoty, a różne wyedukowane i mundre biurwy NIE byłyby PO-trzebe😆

   Jest to zgodne w wytycznymi eurokołchozu, który przywrócił starą leninowską zasadę pracy metodą Kolesowa🙄 która zawiera się w słowach:
   Zasada Kolesowa, czyli – Spier..lić i od nowa 😆

   Ta zasada ma wiele zalet, gdyż🧐
   – co chwilę potrzebne są nowe fundusze i dotacje.
   – Wiele urzędasów ma mnóstwo pracy z wymyślaniem nowych zasad, przepisów rozporządzeń, umów i pokwitowań wypłat itd.
   -Czyli nie ma bezrobocia, szczególnie wśród wyedukowanych głupków i przekręciarzy

   A przede wszystkim, krewni i znajomi królika nie mogą wyrobić się z tak piękną robotą kręcenia lodów i napychaniem kieszeń 🤗

   Czyli WSZYSTKIM się opłaca ta metoda Kolesowa 😎

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj