Będą utrudnienia na ulicy Przyjaźni. W przyszłym tygodniu drogowcy rozpoczną kolejny remont

10

Około cztery tygodnie mają potrwać utrudnienia związane z remontem kolejnego odcinka ulicy Przyjaźni. Na czas prowadzenia robót na drodze prowadzony będzie ruch wahadłowy.

Mieszkańcy Blachowni po raz kolejny będą musieli przywyknąć do utrudnień. W ostatnich miesiącach ulica Przyjaźni kilkukrotnie była zamykana w związku z prowadzoną przez Miejskie Wodociągi i Kanalizację inwestycją rozbudowy sieci.

Tym razem prace prowadzić będzie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, która zleciła remont 700-metrowego odcinka od mostu nad Kanałem Gliwickim do ostrego zakrętu w Starej Blachowni.

Roboty rozpoczną się w poniedziałek, 12 sierpnia i planowo mają potrwać do połowy września. Remontowany odcinek pozostanie przejezdny, ale kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

10 KOMENTARZE

  1. Koszmar z tymi remontami. Wiem, powinniśmy cieszyć się ze polepszy się komfort jednak należałoby się zastanowić czy takimi częstymi ograniczeniami w ruchu za bardzo się nie przesadza. Tym bardziej że ta droga idzie objazd do Gliwic. Ktoś upadł na głowę

  2. 700 metrow przez miesiac? a co oni beda robic? pobocze i nawierzchnie? to nie nonsens, to ZAL !!! i juz wiadomo dlaczego w PL tak dlugo buduje sie autostrady, zwykla droga 700 m przez miesiac, normalnie szczeka opada, na maxa

  3. Czemu nikt tego odcinka nie remontował jak była droga zamknięta ? Przecież wtedy można było zrobić ruch wahadłowy. Czy ktoś nad tym panuje ? Dobrze że idą wybory.

Skomentuj