Będą skakać na placu Rady Europy. Kolejna odsłona projektu ĆWICZĘSTO

11

Po raz kolejny młodzi kędzierzynianie zrzeszeni wokół projektu ĆWICZĘSTO będą zachęcać mieszkańców miasta do aktywności. W sobotę, 31 października na placu Rady Europy odbędzie się kolejna odsłona sportowego projektu – tym razem poświęcona ćwiczeniom ze skakanką.

ĆWICZĘSTO to projekt, którego głównym partnerem jest Grupa Azoty ZAK S.A., współfinansowany przez Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, organizowany w ramach zwolnionych z teorii. Na facebookowym profilu organizatorzy prowadzą serię zajęć online z profesjonalistami świata sportu, diety, psychologii i z utytułowanymi sportowcami.

– Skacz z ĆWICZĘSTO to kolejny z cyklu konkurs zachęcający do sportu. Zachowując wszystkie aktualne środki ostrożności zorganizujemy wydarzenie, gdzie każda osoba zyska wyróżnienie w postaci upominku. W razie możliwości prosimy o przyniesienie własnej skakanki. Dla rekordzistów przygotowaliśmy cenne nagrody rzeczowe o łącznej 300 złotych – opowiada Michał Wencel.
Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (31 października) na placu Rady Europy przed urzędem miasta o godzinie 13:00. Jak będzie wyglądał konkurs? Każdy z uczestników ma minutę by podskoczyć jak najwięcej razy (skakanie obunóż). Trenerzy Klubu Sportowego KOZIOŁEK będą liczyć podskoki i informować o czasie.

11 KOMENTARZE

  1. Przypuszczam, że organizatorzy dziesiątek takich imprez kasują bardzo dobre pieniądze z programów dofinansowywujących Unii Europejskiej. Stąd wysyp imprez tego rodzaju. Teraz to jest na topie i moda dotarła do Kędzierzyna. Dawniej firmy żyjące z dotacji UE wydzwaniały po firmach z ofertą kursów i szkoleń biznesowych i personalnych też za pieniądze Unii.
    Szkoda, że władze miasta nie przejmują roli takich firm i nie zabiegają bardziej o finansowanie z funduszy UE infrastruktury miasta albo wymiany starych pieców grzewczych na nowe ekologiczne. Gdyby prezydenta potrafiła zająć się i rozwiązać takie właśnie problemy zwykłych mieszkańców miasta to moglibyśmy jej pomnik stawiać.
    Ale obecnie śmiejemy się przez łzy oglądając prezydentę uczestniczącą w nielegalnych zamieszkach ulicznych. Łzy bezsilności, że prezydenta zamiast wkładać energię w działania dla dobra wspólnego to angażuje się w uliczne nielegalne demonstracje garstki ekstremistów ideologicznych.

Skomentuj