Będą fotografować wyjątkowe miejsca w Kędzierzynie-Koźlu. W sobotę Mobile Photo Trip ruszy w miasto

2

Grupa pasjonatów fotografii mobilnej z całej Polski odwiedzi Kędzierzyn-Koźle, aby uwiecznić na zdjęciach wyjątkowe miejsca naszego miasta. Mobile Photo Trip to cykl spotkań fanów fotografii wykonanej smartfonami.

Co miesiąc grupa fotografów ze stowarzyszenia Mobile Photo Trip odwiedza inne miasto, które poznaje wraz z gospodarzem – lokalnym fanem fotografii mobilnej. Z każdego spotkania powstaje kilkaset zdjęć prezentujących codzienne życie miasta, jego klimat, architekturę i mieszkańców. Cały cykl spotkań trwa od września do czerwca i obejmuje 10 miast.

– Mobile Photo Trip opiera się głównie na zwiedzaniu i fotografowaniu dużych miast, które dają wiele możliwości na zrobienie ciekawego zdjęcia. Nasze miasto może nie jest takie jak Łódź czy Poznań, ale dla pasjonatów fotografii może być ciekawe. Będzie to próba poszukiwań wyjątkowego motywu, w miejscu, gdzie trzeba się nieco postarać, aby je znaleźć – mówi Beata Smutek, mieszkanka Kędzierzyna-Koźla i członek stowarzyszenia Mobile Photo Trip.

Po każdym zwiedzaniu miasta, członkowie grupy publikują swoje zdjęcia na instagramie przez dwa, trzy tygodnie. Spośród wszystkich prac wybierane są trzy najlepsze, które są nagradzane i publikowane. Aby wziąć udział w projekcie należy spełnić dwa warunki: trzeba mieć smartfona i profil na instagramie. Więcej informacji w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/2433340150321078/

2 KOMENTARZE

  1. Pani Beato, jest super miejsce do upamiętnienia w K-K,tym miejscem jest torowisko które sobie zafudowała p.Prezydent miasta p.Sabina Nowosielska mieszkańcom naszego miasta w czasie jej kampanii wyborczej gdyż tak bardzo chciała być prezydentem że swoim wyborcom zaoferowała …tory do nikąd!Mam nadzieję że tą fotografią podbije pani Europę! Tego pani Beato życzę w imieniu mieskańców naszego miasta.

  2. Tez polecam,a przy okazji prosze wstapic na budowe portu w Kozlu,przy zachodzacym sloncu zbiorniki cale w rdzy dadza ciekawy efekt fotograficzny,bedziemy pozniej wybierali pierwsze trzy fotki!!📸

Skomentuj