Aż siedem konkursów na dyrektorów miejskich szkół i przedszkoli w Kędzierzynie-Koźlu

1

Publiczne Przedszkola nr 7, 11 i 15 oraz Publiczne Szkoły Podstawowe nr 9, 15, 16 i 20 – to placówki, które w najbliższym czasie doczekają się nowych dyrektorów. Stosowne konkursy rozpisała prezydent miasta.

Dokumenty konkursowe wraz z opisem wymaganych kwalifikacji dostępne są na stronie urzędu miasta (kliknij, aby przejść).

O posady dyrektorów w siedmiu miejskich placówkach mogą starać się nauczyciele mianowani lub dyplomowani, mogący pochwalić się ukończeniem studiów wyższych magisterskich i co najmniej pięcioletnim stażem pracy pedagogicznej lub dydaktycznej.

Do konkursu mogą stanąć również osoby niebędące nauczycielami. W tym przypadku kandydaci muszą legitymować się dyplomem potwierdzającym wykształcenie wyższe i tytuł zawodowy magistra bądź równorzędny i posiadać co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym co najmniej dwuletni staż na stanowisku kierowniczym.

Oferty od kandydatów będą przyjmowane do 24 maja, do godziny 13. Można je składać osobiście w wydziale oświaty i wychowania urzędu miasta, drogą pocztową lub w formie elektronicznej. Wyboru dyrektorów dokona komisja konkursowa powołana przez prezydent miasta.

1 KOMENTARZ

  1. Nareszcie, powymieniać to towarzystwo wzajemnej adoracji bo w głowach im się poprzestawiało w czasie pandemii i to samo z rozpuszeniem nauczycieli, jak się nie szczepisz, nie masz pracy, tak powinna wyglądać praca w szkole.

Skomentuj