Awaria sygnalizacji na skrzyżowaniu obwodnicy, alei Jana Pawła II i alei Lisa. Naprawa może zająć kilka dni

17

Na skrzyżowaniu obwodnicy z aleją Jana Pawła II oraz aleją Ignacego Lisa nie działa sygnalizacja świetlna. Kierowcy i piesi w tym miejscu powinni zachować szczególną ostrożność.

W niedzielę doszło do awarii systemu sygnalizacji świetlnej, co sprawiło, że sygnalizator w rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 40, alei Jana Pawła II i alei Ignacego Lisa wyświetla pomarańczowe światło. W godzinach szczytu tworzą się korki.

Jak przekazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, doszło do awarii sygnalizacji. Naprawa została już zlecona i ma potrwać do końca bieżącego tygodnia. Uczestnicy ruchu drogowego proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie skrzyżowania oraz dostosowanie się do znaków określających pierwszeństwo przejazdu.

17 KOMENTARZE

  1. strażnika miejskiego wyślijcie żeby pokierował na skrzyżowaniu ruchem, niech się popiszą wiedzą i umiejętnościami zamiast udawać że pracują….

  2. Rondo to jest jakaś opcja szczególnie, że czas zielonego dla kierowców obwodnicy mógłby być o 5s dłuższy i nikt na lewoskręcie by nie musiał czekać trzech zmian świateł. Czasu starcza dla samochodów stojących między światłami a wreszcie naprawioną studzienką… to mało.

Skomentuj