Awaria sygnalizacji na skrzyżowaniu obwodnicy, alei Jana Pawła II i alei Lisa. Tworzą się duże korki

5
Zdjęcia nadesłane przez czytelnika

Na skrzyżowaniu obwodnicy z aleją Jana Pawła II oraz aleją Ignacego Lisa doszło do awarii sygnalizacji świetlnej. Kierowcy i piesi w tym miejscu powinni zachować szczególną ostrożność.

Mieszkańcy skontaktowali się z naszą redakcją i poinformowali nas o awarii sygnalizatora świetlnego w rejonie skrzyżowania obwodnicy z aleją Jana Pawła II oraz aleją Ignacego Lisa. W godzinach szczytu tworzą się korki.

Powiadomiliśmy Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, która zarządza przedmiotowym odcinkiem drogi. Na miejsce skierowano wykonawcę, który ma usunąć usterkę sygnalizatora. Uczestnicy ruchu drogowego proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie skrzyżowania oraz dostosowanie się do znaków określających pierwszeństwo przejazdu

5 KOMENTARZE

  1. A może by tak jeden patrol policji wyjechał z krzaków i tak naprawdę popracował nad bezpieczenstwem użytkowników ruchu.

    • No co ty!!! W taka pogodę stać na środku skrzyżowania? A nóż ktoś pojedzie po alkoholu i tragedia gotowa, nie wspominając że ruchem trzeba umieć kierować. Nie poto dostają nawe klimatyzowane wozy aby przegrzewać zwoje mózgowe w pełnym słońcu i to jeszcze w piątkowy początek weekendu.

  2. Już dawno mówiłem zrobić tam rondo turbinowe. I dodatkowo bezpośredni pas do skrętu w prawo od strony JPII na obwodnice.

Skomentuj