sobota, 27 kwietnia 2024 01:55

Awaria sieci wodociągowej w Koźlu. Część mieszkańców osiedla Zachód może mieć suche krany

Pracownicy Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Kędzierzynie-Koźlu usuwają awarię wodociągu na osiedlu Zachód. Na czas prowadzonych prac mieszkańcy muszą się liczyć z niedogodnościami.

- Szanowni Mieszkańcy osiedla Koźle Zachód, informujemy, że z powodu awarii na sieci wodociągowej mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców części ww. osiedla. Przewidywany czas usunięcia awarii: godz. 13:00. Za powstałe niedogodności przepraszamy! - przekazała spółka w komunikacie.

Aktualizacja: Jak po godz. 12.30 poinformował MWiK, prace na sieci wodociągowej zostały zakończone, a dostawa wody przywrócona.

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 04.03.2023 22:51
W pierwszym secie kozły się nie popisały niestety. Rozumiem, że są już myślami przy meczu LM z Trentino ale po co przedłużać ten sparing. Przy dzisiejszej wygranej Zawiercia z Rzeszowem najprawdopodobniej skończymy na czwartym miejscu po rundzie zadadniczej, chociaż Warszawa nas goni. W drugim secie Zaksa się trochę ocknęła z tego marazmu i już lepiej zaczęła tą zabawę ale potem znowu przysypiała na parkiecie i trwoniła przewagę. Dobrze, że jakoś wymęczyli tego seta. W trzecim znowu wyrównana gra od początku i niewielka przewaga w końcówce na korzyść Zaksy. Strasznie topornie idzie ta gra. Czwarty set znowu punkt za punkt od początku. Dopiero pod koniec jakoś uciułali te kilka punktów przewagi. Ważne, że jest zwycięstwo za 3 punkty. Teraz po tej rozgrzewce czas na poważniejszy sprawdzian. Zobaczymy czy się odkują za porażki w grupie z Trentino. Mam nadzieję, że wygrają za trzy punkty jak zagrają na swoim normalnym poziomie. To będzie dobry wynik przed rewanżem.