Awanse i podziękowania dla strażników miejskich w dniu ich święta

11

29 sierpnia obchodzimy Dzień Strażnika Miejskiego. To formacja, która służy mieszkańcom, dba o porządek i czystość w mieście, patroluje ulice, parki i place zabaw oraz czuwa nad systemem monitoringu.

Z okazji ich święta w kozielskim magistracie odbyła się uroczysta odprawa z udziałem prezydent Sabiny Nowosielskiej, komendanta Aleksego Ptaszyńskiego i funkcjonariuszy. Siedmiu strażnikom wręczono awanse na wyższe stopnie służbowe.

11 KOMENTARZE

  1. „To formacja, która służy mieszkańcom, dba o porządek i czystość w mieście, patroluje ulice, parki i place zabaw oraz czuwa nad systemem monitoringu.”

    No chyba nie w kędzierzynie.. Wielokrotnie byłem świadkiem.. Źle zaparkowane pojazdy, śmiecenie, przechodzenie w miejscu niedozwolonym przez jezdnię, a radiowóz naszych zuchów pojechał jak gdyby nigdy nic.. Reagują jedynie na zgłoszenia.. Zero własnej inicjatywy

  2. Strażnicy w KK najbardziej dbają o ciawusów i chyba DLATEGO w godzinach pracy (większą część dniówki), spędzają w barze koło Rynku.
    Może mają też jakiś etacik w tym barze na Limanowskiego?😉

  3. W PRUDNIKU podobna sytuacja tyle ze walcza z elementem ktory w centrum spozywa alkohol pod kamerami,( efetu nie widac) tz jest- pobity zegarmistrz za 10 zlotych w czasie zebraczego wymuszenia, zebractwo pod marketami, bankomatami ,na ulicy itd.. czuwaj druhu czuwaj w kapciach i szlafroku po 15;00 DZIS DZIEN STRAZY MIEJSKIEJ, PAZDRAWLAJU Z NOWYM GODOM!!

  4. Dobrze że są zdjęcia,bo nikt ich na mieście nie widział,a swoją drogą za co te awanse i pewnie podwyżki,paranoja w mieście niemozliwosci.no cóż trzeba się dostać do koryta.

Skomentuj