Awanse i odznaczenia dla funkcjonariuszy z Kędzierzyna-Koźla. Uroczysty apel z okazji święta policji

16

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji. Zasłużeni policjanci zostali mianowani na kolejne stopnie służbowe.

Ten wyjątkowy dzień jest również okazją do wręczenia awansów. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła, następnie w Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się uroczystości. W tym roku akty mianowania na wyższy stopień otrzymało aż 79 funkcjonariuszy.

Podziękowania dla policji w Kędzierzynie-Koźlu w 102. rocznicę powstania formacji składali m.in. starosta powiatu Paweł Masełko, zastępca prezydenta miasta Wojciech Jagiełło, Ireneusz Wiśniewski, przewodniczący rady miasta, Krzysztof Ficoń, wójt gminy Bierawa, Piotr Kanzy, wójt Polskiej Cerekwi, Bogdan Tomaszek, wiceprezes Grupy Azoty ZAK oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Rafał Stanisławski. Za długoletnią współpracę z kędzierzyńsko-kozielską policją podziękował Adam Kania, dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Sławięcicach oraz przedstawiciele służb mundurowych. Prezes ZAKSY Piotr Szpaczek przekazał na ręce komendanta podinsp. Huberta Adamka koszulkę z podpisami zawodników.

Podczas swojego przemówienia Komendant Powiatowy Policji w Kędzierzynie-Koźlu  podinsp. Hubert Adamek podziękował funkcjonariuszom za pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców w dobie pandemii koronawirusa oraz wspomniał o rozwoju powiatowego garnizonu i rozbudowie o kolejny posterunek w gminie Bierawa.

 

16 KOMENTARZE

 1. Nie ma na papier nie ma na tusze radiowozu jeżdżą na używanych częściach i chińskich oponach policjanci przynoszący swoje sprzęty do pracy bo komenda i policja im nie da. Ani na drukarkę nie ma.ale zbudują posterunek dla 2 policjantów brawo !

 2. To są czyste jaja!!! Jak tylu policjantów ma chodzić w tej jednej koszulce? I kto jom bedzie prać?? Kto za to płaci?

 3. Przepraszam za co te awanse ? Przecież ta formacja na prawdę nic nie robi dla społeczeństwa i rzecz bezpieczeństwa. Ludzie którzy tam wstępują przychodzą się nie napracować tylko by szybciej otrzymać emeryturę. Wstyd.

 4. A nic nie pisza o smierci na komendzie przed paroma dniami –POzamiatane juz ???
  Tam nagminnie od kilkunastu lat ktos traci zycie !!!!

 5. Powinni dać awanse tym co nachodzili przedsiębiorców w czasie pandemii(siłownie,restauracje itp itd)
  A teraz nie mają do tych miejsc wstępu.Bo im się należy

 6. Przepraszam że zapytam!! A skąd u nas tyłu policjantów? Rozumiem że wszyscy dostali awanse i nagrody pieniężne, podwyżki za walkę z kowidem i stanie w krzakach bo o innych sukcesach nie słyszałem.

 7. A nic nie pisza o smierci na komendzie z przed tygodnia ; Pozamiatane!
  To nie pierwszy przypadek ze ktos traci zycie u tych co udzielaja najlepszej „pomocy” potrzebujacym.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj