Audi skasowało ogrodzenie domu, kierowca i pasażerowie uciekli z miejsca wypadku

14

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce w nocy z piątku na sobotę (22/23 maja) na ulicy Kłodnickiej.

Około godziny 2:20 mieszkańców ulicy Kłodnickiej zbudził huk. Jak się okazało, kierowca osobowego audi wjechał w ogrodzenie jednej z posesji, taranując je. Świadkowie zdarzenia relacjonowali, że bezpośrednio po kolizji widzieli, jak z pojazdu oddalają się osoby, które nim podróżowały.

– Samochód został odholowany na policyjny parking. Obecnie wyjaśniamy szczegółowe okoliczności zdarzenia – informuje komisarz Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

14 KOMENTARZE

  • pan Piotr co niektórym zwraca uwagę o pisownie ,a tu co…. Powyżej napisane cytat: szypcy przez „p” i ściekli chyba wściekli… I już nie widzi. Wybiórczo panie Piotrze wybiórczo.

    • „twoja matka ” Postoje w kącie pod warunkiem, że z całej siły walniesz łbem w ścianę, dobrze ? Bo widać ,że gnojku nudzisz się zamiast odrabiać lekcji.

     • Mieciu nie zaczepiaj innych. Kupię ci na dzień dziecka baton. Snikersa najlepiej.

     • Babciu przepraszam! Wiesz, że jestem półmózgiem – ale to pół dzięki mi się na jeszcze dwa nicki, których używam m.in. KAT. Niestety lekarz stwierdził, że nie ma dla mnie leku:(((

     • „twoja matka,babcia” śmieszny jesteś , dziecko idź już spać bo już twoja pora. Ząbki umyłeś bo ci z japy będzie capić ? A ha zrób jeszcze siusiu bo inaczej znów zmoczysz łóżko.

     • Koźlaninie, ale siem czuowieku pompójesch, ale oozo hodzi???

      Jezdeś z Koźla, daj se spokuj, mój nałuczyciel z angielskiego muwił, że Koźle należy otoczyć i spalić

Skomentuj