Atrakcyjne pakiety kursów, testy i planowanie jazd w aplikacji. Oto nowoczesna szkoła jazdy Przemka Mielnika

3

– To będzie najnowocześniejsza szkoła nauki jazdy w regionie – mówi Przemek Mielnik, właściciel szkoły nauki jazdy, z którym rozmawiamy o dużej sali szkoleniowej, najnowszym samochodzie Renault Clio 5, o atrakcyjnych pakietach szkoleniowych, testach i planowaniu jazd na aplikacji mobilnej.

– Co oznacza hasło reklamowe „szkolimy na chillu”?

– Chodzi o formę komfortowego i bezstresowego szkolenia. Mamy odpowiednie podejście oraz nowoczesne metody dydaktyczne indywidualnie dopasowane do każdego kursanta. Proszę nie mylić tego z jakimkolwiek „odpuszczeniem” i poluzowaniem, jeśli chodzi o wiedzę. Wręcz przeciwnie, chodzi wyłącznie o znalezienie odpowiedniego sposobu do osiągnięcia sukcesu.

– Czym wyróżnia się pana szkoła?

– Jestem związany z tą branżą od wielu lat. Zanim zdecydowałem się otworzyć swoją szkołę, chciałem poznać opinie i oczekiwania osób, które zamierzały ukończyć kurs na prawo jazdy. Wydaje mi się, że bardzo dobrze poznałem ich wymagania zarówno wobec instruktorów, jak i samego kursu. Mam nadzieję, że nasza oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i przede wszystkim pomoże kursantom w jak najlepszym  przygotowaniu się do egzaminu oraz w codziennym poruszaniu się po drogach.

– Jednym z atutów OSK ZIELNIK ma być nowoczesna sala szkoleniowa?

– W niektórych szkołach nauki jazdy kursanci odbywają kursy w małych pomieszczeniach. Brakuje miejsca, jest ciasno i zdecydowanie brakuje komfortu w odbywaniu zajęć. To pierwsza z rzeczy, które chciałem zrobić inaczej. Nasza sala jest duża, przestronna, dobrze wyposażona i przygotowana do prowadzenia multimedialnych zajęć.

– Rzadko spotykana w szkołach nauki jazdy jest możliwość wyboru rozszerzonych pakietów kursów. U was jest inaczej?

– Rzeczywiście, wiele ośrodków bazuje wyłącznie na jednym podstawowym wymaganym wariancie kursu. W mojej szkole poszliśmy jednak krok dalej i od razu klient ma możliwość wyboru najróżniejszych opcji, które już na etapie kursu pozwolą na zdobycie wielu dodatkowych umiejętności przydatnych nie tylko na egzaminie, ale i na co dzień. Przykładowo możemy od razu wybrać kurs weekendowy, z dodatkowymi rozszerzonymi zajęciami z parkowania, czy jazdami na autostradzie. Oprócz wariantu kursu można też po prostu wykupić sobie rozszerzone pakiety, które przedstawione są dokładnie na stronie internetowej: https://oskzielnik.pl/oferta/

– Egzaminy praktyczne już wkrótce w Kędzierzynie-Koźlu będzie się zdawać na Renault Clio5?

–  To prawda i w naszej szkole jazdy będą się odbywać właśnie na najnowszej wersji tego samochodu. Chcąc zaoferować coś więcej naszym kursantom, dodam, że posiadamy samochód z bogatszą wersją wyposażenia, co znowu pozwoli na lepsze poznanie samochodu oraz na komfort jazdy m.in. ze względu na posiadaną automatyczną klimatyzację oraz podgrzewane fotele.

– W planach jest też wiele udogodnień dla kursantów?

– Chcemy się wyróżnić i dlatego też staramy się, aby klient napotkał podczas nauki jak najmniej trudności. Dlatego można u nas zapłacić za kurs kartą oraz rozłożyć płatność na raty. Nasi klienci dostają dostęp na 90 dni do aplikacji, na której mogą wykonywać testy, a już wkrótce będzie można zaplanować swoje jazdy on-line bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub w aplikacji.

– Jak często będą odbywać się kursy?

– Planujemy aby kursy odbywały się regularnie co trzy tygodnie. Najbliższy w wakacyjnym terminie, na który obecnie kończymy prowadzić nabór rozpocznie się 20 lipca.

OSK ZIELNIK Przemysław Mielnik
Ul. Pamięci Sybiraków 12
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Tel. 79 79 37 307
kontakt@oskzielnik.pl
instagram: oskzielnik
https://oskzielnik.pl/
https://www.facebook.com/oskzielnik

Materiał promocyjny

3 KOMENTARZE

  1. Pan Przemek był moim instruktorem, dzięki niemu zdałem egzamin pisemny oraz praktyczny za pierwszym razem. Świetne przygotowanie, profesjonalizm i ogrom wiedzy. Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam.

Skomentuj