Atrakcyjne ceny biletów na zewnętrzną część „Wodnego oKKa”. Otwarcie coraz bliżej

26

Już 1 czerwca o godz. 10 otwarcie zewnętrznej części nowego kompleksu basenów „Wodne oKKo” w Kędzierzynie-Koźlu. Dzisiaj poznaliśmy ceny biletów.

Do zakończenia roku szkolnego basen będzie otwarty codziennie – od poniedziałku do piątku w godz. 12-18, w soboty i niedziele w godz. 10-18. Po rozpoczęciu wakacji natomiast codziennie w godz. 10-18.

– W sobotę, w związku z dniami miasta, zaplanowaliśmy atrakcje – zabawy z animatorkami dla dzieci, jogę na trawie, aqua dance. W dużym basenie temperatura wody wyniesie nie mniej niż 20 stopni. W brodziku natomiast i na wodnym placu zabaw, chyba pierwszym w województwie, woda będzie podgrzana nawet do 28 stopni. Także serdecznie zapraszamy – mówi Zenona Kuś, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W ramach zewnętrznej części kompleksu czekają basen z rwącą rzeką, huśtawką wodną i sztuczną falą, wodny plac zabaw, brodzik, 16-metrowa zjeżdżalnia, jacuzzi, boisko do siatkówki plażowej, tradycyjny plac zabaw i dużo zielonej trawy.

W jednym czasie na terenie basenu zewnętrznego może przebywać około 700 osób. Teren do plażowania jest bardzo duży. Dokładnie ta liczba określona jest w przypadku budynku z basenem wewnętrznym, który zostanie oddany do użytku jesienią – to 328 osób.

Zwykły całodniowy bilet wstępu na basen zewnętrzny kosztuje 9 zł, bilet ulgowy 6 zł, dzieci do lat 3 wchodzą za złotówkę. Trzy godziny przed zamknięciem basenu bilet normalny będzie natomiast kosztował 6 zł, a ulgowy 4 zł. Są zniżki dla grup zorganizowanych i rodzin. Kliknij, aby wyświetlić pełny cennik.

26 KOMENTARZE

 1. Bilety bardzo drogie. Zeby korzystac w wakacje z dwojka dzieci trzeba wydac fortune. BARDZO DROGO rowniez dla emerytow!!!! Dla kogo wiec ten basen?

 2. Dzieci do lat 3 za złotówkę? Wkońcu miasto możliwości 🤯, ale z godzinami otwarcia to już nawet brak komentarza 🤬🤬🤬🤬

 3. Wyciąg z cennika „*Zniżka dla posiadaczy karty dużej rodziny przysługuje od poniedziałku do piątku” … to jakiś absurd!, przecież dzieci w tych dniach są w szkole a rodzice w pracy, to kiedy mają skorzystać z tego „przywileju” jeśli nie w weekend?.

 4. To już chyba lepiej na Dębowa jechać… Za darmo parking plaże też za free, oprócz tej jednej płatnej plaży, ale to też nie kosztuje tyle co w tym Okko

 5. wyobraża sobie ktoś, że w Bukowinie byłoby czynne do 18.00?
  To w KK ludzie do łóżek się kładą już i na basen nie pojadą, bo nikt o tej porze nie chce pracować na kasie albo ratownikiem nie chce być?
  To jakaś paranoja.

 6. Ceny biletow POWALAJĄ. Emeryt 1100zł emerytury – kogo bedzie stac na bilet? Jeszcze trzeba doliczyc dojazd. Wstyd pani prezydent!!!

 7. A co to za narzekania? Chcieliscie basen? Macie basen, a ze ceny i godziny otwarcia to zart, to podziekujcie pani prezydent, która wybraliscie :)

 8. Ludzie, ale wy pi…e aż się tego czytać nie da. Wszystko źle. 9zł za cały dzień to tak strasznie drogo? Za darmo ma być? Co niektórzy zapewne przyzwyczajeni do dostawania 500+, zasiłków itp to jak mają zapłacić to lament wielki… 8zł kosztuje godzina na pływalni (w Gliwicach np 11) i jakoś nikt nie jęczy.
  A komentarze, że woda na pewno będzie brudna a jak spadnie deszcz to dopiero…. Na innych otwartych basenach deszcz nie pada? Szczególnie w Zdzieszowicach koło koksowni.
  Weźcie się do roboty a nie narzekajcie na wszystko!!!

  • @Petis, Nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie. Tak jest drogo!, bo porównując oKKo z innymi basenami np. w Nysie gdzie basen jest z prawdziwego zdarzenia z wszelkimi atrakcjami itp, i wstęp tylko 6 zł, na mini basenie oKKo widać jakiś kawałek rury z której woda leci, i to są atrakcje?. Poza tym budowa basenu w Nysie kosztowała 16 mln, a nie 40 mln jak oKKo, dlatego teraz trzeba trzepać kasę na mieszkańcach aby starać się nadrobić te straty. Pewnie tego w ogóle nie zauważyłeś, albo nie chciałeś zauważyć że, mieszkańcy mają prawo krytykować i wymagać, w końcu są to pieniądze wszystkich podatków, i chcemy mieć wpływ na to co się dzieje w naszym mieście.

   https://nto.pl/nowy-basen-w-nysie-otwarty-to-najnowoczesniejsze-kapielisko-w-regionie-duzo-zdjec/ar/13370754

 9. Autentycznie obiekt na 700 osób i niecka o długości 25 metrów do tego bez części pływackiej.
  Smutne, że sztab decydentów nie miał w swoim składzie ani jednej kompetentnej osoby znającej wymogi i stawiane oczekiwania obecnych obiektów pływackich. Olimpijski 50 metrowy basen pływacki zastąpiono o połowę mniejszą niecką. Nie rozumiem takiej logiki myślenia.
  Zdzieszowice są wzorowym przykładem na połączenie basenu rekreacyjnego z częścią użytkową (czyt. pływacką). Takie rozwiązanie zadowala zarówno rodziny z dziećmi jak również tych którzy chcą sobie popływać. Wodne OKKO rzeczywiście jest dosłownym oczkiem wodnym aby wymoczyć cztery litery i brodzić po wodzie.

 10. Narzekacie, że drogo dla dzieci! Przecież dostajecie na nie 500+ – mało? Co mają powiedzieć dorośli, którzy wychowali dzieci bez dodatkowych plusów i muszą zapłacić 9,00 zł za wymoczenie. Tylko godzina zamknięcia basenu powinna być przesunięta na co najmniej na 19,00. Latem godz. 18,00 to jeszcze słoneczne a trzeba się zbierać z klamotami, przemyślcie to…

 11. @niepocieszona, widzę że ci d*pę ściska że jakieś dziecko dostaje 500+, pewnie nie masz wnuków, bo jakbyś miała to byś cicho siedziała, taki z ciebie „polaczek” ….

  • Wnuki mam, ale to ja decyduję ile i komu daję moje pieniądze a nie , że rząd decyduje o moich pieniądzach i daje je nierobom, taki ze mnie polaczek…

 12. sraliście na swoje gniazdo tyle lat
  gdzie basen???
  kiedy basen???
  Sabina to Sabina sramto

  teraz pińcetplusy jęczo, że DROGO, kufra weźcie się do pracy !!

  ja zamierzam tam z familiją siedzieć całymi dniami, jedzenie mi dowiozą, zimy browar ze skrzyni, obowiązkowy gryll a jak ślachta się bawić musi, jak prawdziwy polski Pan.

  • @Rychu, taki lepszy Ryszard, Oj Rychu, przypominasz mi jednego polityka o tym imieniu, też jest bardzo ograniczony myślowo. Obyś za dużo tych browarów nie wypił, bo będziesz jeszcze głupszy niż jesteś, a o grillu zapomnij, bo nie będzie możliwości go tam używać, radzę kiełbaskę zjeść przed wyjazdem na basen.

Skomentuj