Artystka, którą zesłał Bóg! Jubileuszowy koncert Renaty Przemyk w Kędzierzynie-Koźlu

2

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu z okazji Dnia Kobiet zaserwował  paniom niezwykły koncert „Renata Przemyk i mężczyźni – 30 lat na scenie”. Piosenkarka zaprezentowała ciekawe aranżacje swoich piosenek. 

W niedziele na deskach Domu Kultury „Chemik” wystąpiła Renata Przemyk, promująca najnowszą jubileuszową płytę „Renata Przemyk i mężczyźni”, czyli podsumowanie trzydziestoletniej kariery artystki w nieco innej odsłonie.

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla mogli posłuchać najbardziej znanych piosenek Renaty Przemyk w specjalnie zaaranżowanych wersjach, to trzynaście ikonicznych utworów w trzynastu nowych aranżacjach, często znacząco odmiennych od oryginałów.

Koncert był prapremierą utworów z płyty „Renata Przemyk i mężczyźni”. To wyjątkowy, jubileuszowy album – największe przeboje w nowych aranżacjach i ciekawych duetach. Artystce na płycie towarzyszą min.: Adam Nowak, Buslav, Czesław Mozil, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas oraz Wojciech Waglewski.

 

2 KOMENTARZE

  1. Najlepsze jest to, że pierwszy raz w życiu widzę na oczy to nazwisko xdd ale kędzierzyn zawsze inwestował w tych raczej mniej znanych artystów..

Skomentuj