sobota, 21 września 2024 04:29

Grupa Azoty ZAKSA bez straty seta ograła MKS Będzin. ZDJĘCIA

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wygrali drugie spotkanie w sezonie ligowym. Podopieczni Nikoli Grbicia rozbili na własnym parkiecie MKS Będzin.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle odnotowali drugie zwycięstwo w sezonie ligowym. Spotkanie z MKS-em Będzin od pierwszych wymian przebiegało pod dyktando naszego zespołu. Drużyna Grbicia bez najmniejszych problemów wygrała pierwszego seta do 16.

W drugiej odsłonie wyrównana gra toczyła się tylko przez kilka minut. Z biegiem czasu zarysowywała się przewaga naszego zespołu, który górował nad rywalami i pewnie zwyciężył do 19.

Najwięcej problemów zespół Grbicia miał w trzeciej partii. Rozluźnieni gospodarze przez kilka minut grali z rywalami punkt za punkt. W połowie seta nasz zespół wrzucił wyższy bieg i objął prowadzenie. Grupa Azoty ZAKSA pewnie wygrała 3:0 i po dwóch meczach ma na koncie komplet punktów.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:19, 25:23).