Aqua dance, rytuały saunowe i animacje dla dzieci – tak będzie wyglądać otwarcie Wodnego oKKa

9

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza mieszkańców miasta na inaugurację kompleksu „Wodne oKKo”. W sobotę, 23 listopada na odwiedzających będą czekały specjalnie przygotowane atrakcje.

Pierwsi amatorzy kąpieli będą mogli przetestować nowy obiekt w sobotę, 23 listopada od godziny 12. Pierwszego dnia działalności „Wodnego oKKa” jego zarządca przygotował specjalne atrakcje dla odwiedzających.

O godzinie 16 rozpoczną się rytuały saunowe, które będą następować co 45 minut:

godz. 16.00 „Na dobry początek”
godz. 16.45 „Słowiański”
godz. 17.30 „Fussball”
godz. 18.15 „Słodko-kwaśny”
godz. 18.40 „Pelling ziołowo-miodowy”
godz. 19:15 „Skyfall”
godz. 20.00 „Relaks”
godz. 20.45 „Tu i teraz”

W programie inauguracyjnym Wodnego oKKa znalazły się też animacje dla najmłodszych oraz aqua dance.

Do dyspozycji odwiedzających będą wszystkie atrakcje nowego kompleksu: niecka o głębokości 1,20-1,80 m i powierzchni 180 m2, gdzie skorzystać można także z masażerów, leżanek, gejzera podwodnego i huśtawki wodnej. Dla najmłodszych brodzik o głębokości 0,15-0,30 m z mini zjeżdżalnią, działkami wodnymi i gejzerami podwodnymi urozmaici zabawę na terenie obiektu, trzy wanny jacuzzi z hydromasażem, strefa leżakowania, zjeżdżania wewnętrzna o długości 47 m, basen wypływowy o głębokości 1,20 m oraz basen sportowy o wymiarach 25 m x 6 m i głębokości 1,20-1,80 m z 3 torami i słupkami startowymi.

Strefa Saun została zaprojektowana dla 60 użytkowników i posiada oddzielne wejście.
Strefę saun obejmuje :
– Saunę suchą do rytuałów saunowych, przeznaczoną dla 40 osób, saunę suchą z promiennikami podczerwieni, saunę suchą ziołową, saunę parową – kwiatową, grotę lodową z dystrybutorem lodu, kubeł przelewowy z zimną wodą, tzw. wiadro Kneipp’a, 2 balie z zimną wodą, gł. 0,9 m, wypoczywalnię z podgrzewanymi leżankami ceramicznymi, taras zewnętrzny (Patio), pijalnię soków.

9 KOMENTARZE

  1. Jak zobaczę na żywo to ocenię.
    Nie powiem, ale po specyfikacji aż chce się to wykrzyczeć, na co poszło tyle mln. zł !

    Zobaczymy ocenimy!

  2. Bardzo mnie interesuje to zdanie „Do dyspozycji odwiedzających będą wszystkie atrakcje nowego kompleksu: niecka o głębokości 1,20-1,80 m i powierzchni 180 m2” a tutaj dubel „basen sportowy o wymiarach 25 m x 6 m i głębokości 1,20-1,80 m z 3 torami i słupkami startowymi.” tylko coś metry kwadratowe mi nie pasują, bo mi wychodzi 150 m2 basenu sportowego. Autor opisał basen sportowy, basen dla dzieci, zjeżdzalnia oraz basen wypływowy o głębokości 1,20m . Albo autor tekstu chciał zrobić duże WOW opisując ile tego jest albo coś źle policzył metry kwadratowe basenu sportowego. Chyba że jest gdzieś ukryty 2 basen troszkę większy od tego sportowego. Cuda się dzieją na tym OKKO :)

Skomentuj