Andrzej i Anetta Sałaccy przyjmują kolejne gratulacje. To już 30 lat działalności LKJ Lewada

13

Ubiegły rok był trudny pod kątem możliwości prowadzenia szerokiej działalności społecznej przez LKJ Lewada, za to obfitował w wiele sukcesów sportowych. Zawodnicy reprezentujący Lewadę stawali w 2020 roku na najwyższych stopniach podium, a w ostatecznym rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego, klub został uznały za najlepszy w Polsce.

LKJ Lewada obchodzi właśnie jubileusz 30-lecia działalności. Gratulacje do Andrzeja i Anetty Sałackich docierają z całej Polski, ale nie zapomnieli także o nich nasi samorządowcy. Listy gratulacyjne złożyła Prezydent Miasta Sabina Nowosielska, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Starosta Powiatu Małgorzata Tudaj, a w piątek Ireneusz Wiśniewski jako przedstawiciel Rady Miasta, przekazał podziękowania za dotychczasową działalność. Dzień wcześniej Andrzej Sałacki uczestniczył w sesji Rady Miasta, na której przedstawił ostatnie sukcesy oraz dalsze plany działalności klubu.

Miejmy nadzieję, że ograniczenia wynikające z pandemii, pozwolą wkrótce na wznowienie działalności klubu i Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie, w którym rokrocznie odbywało się sporo atrakcyjnych wydarzeń dla osób niepełnosprawnych i wszystkich mieszkańców regionu.

13 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem tej ekscytacji cytat :{Listy gratulacyjne złożyła Prezydent Miasta Sabina Nowosielska, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Starosta Powiatu Małgorzata Tudaj, a w piątek Ireneusz Wiśniewski jako przedstawiciel Rady Miasta, przekazał podziękowania za dotychczasową działalność.} – koniec cytatu.
    Wszyscy wchodzą że tak powiem w przysłowiową d**ę. Lewada to Lewada tamto. Mają jakieś korzyści z tego czy co ? I do tego U.M. wraz z radą – zajmijcie się burdlem w mieście a ,nie Zakrzowem.

  2. Tak ten pan od prawej grzeje stary temat, albowiem widocznie ma potrzebę być widocznym w mediach. Zdaniem wielu powinien się lepiej i solidniej zająć swoją pracą zawodową w powiatowym ośrodku zajęć praktycznych. Mówią, że mu się być może w robocie nudzi i rola polityka jest ciekawsza. Z mediów wiadomo, że czasami chodzi na „spacerki”,” marsze” po ulicach i wypowiada się na ten temat. Może dlatego szuka sobie innych bardziej atrakcyjnych zajęć. Pani starosta Tudaj, a i pan wicestarosta Gisman mogli, by się zainteresować jakością pracy w starostwie gdzie jest zatrudniony.

  3. Jeszcze ten się zorientował, że można się wylansować i przypomnieć, że wogóle istnieje? Śmiech na sali. Ależ ci towarzysze mają parcie na szkło. Czy w kolejce stoją następni? Szybko towarzysze i towarzyszki – Putin czeka na gratulacje co do swej posiadłości. On pamiętliwy jest…

Skomentuj