Aleja Jana Pawła II już zamknięta. W piątek początek dni miasta

6

W związku z dniami miasta Aleja Jana Pawła II została zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kosmonautów do ronda na skrzyżowaniu z ulicami 1 Maja i Miłą.

Dni miasta ruszają w piątek i potrwają do późnych godzin wieczornych w sobotę. Ponownie ruch na zamkniętym odcinku zostanie przywrócony w niedzielę. Trwa budowa wesołego miasteczka. Przystanki MZK z ulicy Wojska Polskiego zostały przeniesione na ulicę Kosmonautów. Objazd poprowadzono ulicami Kosmonautów i Pionierów.

6 KOMENTARZE

 1. Można było z wyprzedzeniem postawić tablice z informacją o zmianie organizacji ruchu, można by uniknąć niepotrzebnych porannych stresów ulicznych.
  To tak na przyszłość, po prostu nie wszyscy wiedzą, że to już i teraz.

 2. Czy nie można było zamknąć ulicy po godz. 8:00? Przed siódmą już na rondzie robił się korek, a na zamkniętym odcinku Jana Pawła II jeszcze nic się nie działo. Zamykanie ulicy kiedy największy tłum jedzie do pracy jest dość mocno nietrafionym pomysłem. To samo dotyczy remontu drogi koło Policji. Czy firma remontująca nie mogłaby przerwać prace między 15 a 16-tą, kiedy najwięcej osób wraca z Azot? Nie tworzyły by się korki, a i firmie remontującej drogę łatwiej by się pracowało.

  • mieszkaniec – A zapłacisz owym pracownikom za te godzinne postoje?? bo szanowny księciu musi z pracy na ciepły obiad dojechać… Postaw się z ich strony, oni też mają rodziny i jak i by chcieli zjeść owe posiłki ciepłe. A jak korki przeszkadzaja to polecam wskoczyć na rower i problem rozwiązany

   • a z której strony, lewej czy prawej?
    – i ilu jest drogowców przy tym remoncie, a ilu kierowców, pasażerów autobusów itd.?

 3. No, budują wielgachną scenę i inne takie pierdoły. Już wkrótce te piękne nasadzenia wokół, będą zryte, zdeptane, unicestwione przez spragnioną cieniutkiej rozrywki tłuszczę rozochoconą piwskiem.

Skomentuj