Aleja Jana Pawła II już zamknięta na dni miasta. Objazd do niedzieli

2

Organizatorzy Dni Kędzierzyna-Koźla zamknęli już dla ruchu pojazdów fragment alei Jana Pawła II na odcinku od ronda Chmielewskiego do skrzyżowania z ulicą Kosmonautów. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Scena koncertowa stanie przy rondzie. Następnie jezdnię w kierunku osiedla Piastów zajmie strefa dla publiczności, strefa gastronomiczna i wesołe miasteczko. W tym roku impreza po raz pierwszy odbywa się na przebudowanej alei.

Objazd prowadzi ulicami 1 Maja, Pionierów i Kosmonautów. O ile jutro ze względu na święto ruch powinien odbywać się płynnie, w piątek i w sobotę kierowcy będą musieli liczyć się ze stratą co najmniej kilku minut. Mogą tworzyć się korki. Jeśli nie musimy dotrzeć do tej części Śródmieścia, najlepiej przemieszczać się obwodnicą.

2 KOMENTARZE

  1. Dla kierowcow utrudnienia a dla mieszkańcow Srodmieśćia trzy dni syfu. halasu pijanych gimbusow, połamanych lusterek w samochodach i porysowanych karoserii. Organizowanie tego spędu w centrum miasta to chory pomysł,niech organizatorzy zrobiąto u siebie pod domkami w swojej spokojnej w weekend dzielnicy .

  2. Dla kierowcow utrudnienia a dla mieszkańcow Srodmieśćia trzy dni syfu. halasu pijanych gimbusow, połamanych lusterek w samochodach i porysowanych karoserii. Organizowanie tego spędu w centrum miasta to chory pomysł,niech organizatorzy zrobiąto u siebie pod domkami w swojej spokojnej w weekend dzielnicy .
    Odpowiedz

Skomentuj